Про встановлення розмірів плати за послуги, перебувають у спільній власності що надаються в закладах культури, які територіальних громад сіл, селищ Ковельського району

 

КОВЕЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ   

                                                                                                                    Проект                                                                

РІШЕННЯ

від                                    №        _                                                                                                                                    

             м. Ковель

Про встановлення розмірів плати за послуги, що  надаються в закладах культури,  які перебувають у спільній власності територіальних  громад сіл, селищ Ковельського району

 

           Відповідно до  частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 9, 31-36 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» районна рада в и р і ш и л а :

  1. Встановити з «01» січня 2015 року ціни та тарифи на послуги, що надаються в закладах культури,  які перебувають у спільній власності територіальних  громад сіл, селищ Ковельського району, згідно додатків рішення №1,№2, №3.
  2. Рішення  районної ради від 26.04.2013 року №24/16 «Про внесення змін до рішення районної ради від 19.06.2009р. №29/7 «Про встановлення розмірів плати за послуги, що надаються в закладах культури, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району» вважати таким, що втратило чинність з 31.12.2014р.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань духовності, освіти, науки, культури і туризму, релігій, засобів масової інформації, зв’язків з політичними партіями та громадськими організаціями.

 

 

Голова районної ради                                                                                І.Верчук

Матяшук  71 721

 

 

 

ДолученняРозмір
Додатки121 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»