Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Ковельській районній раді та її виконавчому апараті

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від  03 грудня 2013 року №24-ос

            м. Ковель

Про визначення уповноваженої особи

з питань запобігання та виявлення корупції

в Ковельській районній раді та її виконавчому апараті

   Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 07.04.2011 р. № 3206 – VI «Про засади запобігання і протидії корупції», Постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції», з метою підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції
НАКАЗУЮ:

1.     З 02.01.2014 року змінити  істотні умови праці консультанта голови районної ради  з питань юридичного забезпечення Клімчука Володимира Івановича,   та визначити його  уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в районній раді та її виконавчому апараті (за згодою).

2.     Затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в районній раді та її виконавчому апараті (додається) та ввести його в дію з 02.01.2014 року.

3.     Установити, що уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в районній раді та її виконавчому апараті діє відповідно до Положення, зазначеного в пункті 2 цього розпорядження, та Посадової інструкції консультанта голови районної ради з питань юридичного забезпечення.

4.     Керуючому справами виконавчого апарату районної ради Броїлу А.П. внести відповідні зміни в Посадову інструкцію консультанта голови районної ради з питань юридичного забезпечення та подати її на затвердження.

5.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради від 05.01.2012 р. № 1 «Про заходи протидії проявам корупції та здійснення  контролю за додержанням антикорупційного законодавства у виконавчому апараті районної ради».

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради Броїла А.П.

 

Голова районної ради                                                                     П. Якубук

 

Броїло   51461

 

З розпорядженням ознайомлений                                                          В.Клімчук

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»