Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проектурішення Ковельської районної ради «Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності в Ковельській районній раді»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Ковельської районної ради  «Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності в Ковельській районній раді»

Розробник – Ковельська районна рада

         Проект регуляторного акта передбачає необхідність визначення порядку проведення інвестиційних конкурсів, залучення коштів інвесторів для фінансування нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» відповідно до вимог Закону України «Про інвестиційну діяльність».

Проект рішення Ковельської районної ради «Про затвердження Положення про інвестиційну діяльність в Ковельській районній раді» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Ковельської районної ради: http://kovel-rayrada.gov.ua.  В підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Діяльність ради». 

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності, 73, к.202.

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»