Інформація для громадян, які тимчасово виїхали з Автономної Республіки Крим, з Донецької та Луганської областей

До уваги пенсіонерів, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення антитерористичної операції!
У зв'язку з прийняттям 5 листопада 2014 року постанови Кабінету Міністрів України щодо здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, повідомляємо, що прийняття заяв про переведення пенсійних справ, призначення пенсій, виплату допомоги на поховання, недоотриманої пенсії від осіб, місце проживання яких зареєстровано на територіях проведення АТО, здійснюється за місцем перебування таких осіб на обліку відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р., № 509, що підтверджується довідкою, копія якої залишається в управлінні Пенсійного фонду України.
Довідка видається управліннями соціального захисту населення, які знаходяться за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 148 (для осіб, які проживають на території міста Ковеля) та м. Ковель, вул. Івасюка,15 ( для осіб, які проживають на території Ковельського району).
У разі, якщо довідка видана іншим територіальним органом, ніж той, на території якого розташовано управління Пенсійного Фонду України в місті Ковелі та Ковельському районі, особі необхідно звернутися за видачею нової довідки за місцем фактичного проживання, тобто в місцеве управліннями соціального захисту населення.
Для осіб, місце проживання яких зареєстровано на територіях проведення антитерористичної операції та яким вже проводиться виплата пенсій за фактичним місцем проживання, або які вже подали заяви до територіальних управлінь, інформація про реєстрацію як переміщеної особи з району проведення антитерористичної операції буде проставлена на підставі даних єдиного державного реєстру тимчасового переміщення осіб.
За бажанням пенсіонер може надати таку довідку особисто. Військові пенсіонери у всіх випадках надають такі довідки самостійно, в тому числі — через територіальні органі Фонду.
З метою подальшого отримання пенсійної виплати пенсіонерам, які написали заяву на переведення пенсійної справи або вже одержують пенсію та не пройшли реєстрацію як особа, яка переміщується з району проведення антитерористичної операції, необхідно терміново одержати відповідну довідку та надати її до управління.
Управління Пенсійного фонду України в місті Ковелі та Ковельському районі знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 101. Прийом громадян проводиться на першому поверсі управління щоденно, окрім суботи та неділі, з 8.00 до 17.15, а у п'ятницю — з 8.00 до 16.00 год. без перерви на обід. Телефон „гарячої лінії " в управлінні — 5-14-45.
Інна САМОЛЮК,
начальник управління Пенсійного фонду України в м. Ковелі та Ковельському районі.

 

До уваги громадян України, які переміщуються

з тимчасово окупованих територій!

У Волинській області  створений  Волинський регіональний Штаб з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, який очолює заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Роман Карпюк.

                                                         Адреса штабу:

 м. Луцьк, вул. Винниченка, 3

(Інститут післядипломної освіти).

 

     Телефон – (0332) 24 60 88.

          Режим роботи штабу – щоденно з 09:00 до 18:00

 

                                                                                          Управління ДСНС області

 

 

Про виплату пенсій особам, які переселилися з Донецької та Луганської областей

При переїзді пенсіонера на постійне або тимчасове проживання на територію Ковельщини  для вирішення питання пенсійного забезпечення необхідно звернутись з заявою в управління Пенсійного фонду України в місті Ковелі та Ковельському районі, яке розташовано за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,101. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу, а в заяві зазначити особисті дані (ідентифікаційний код, дату народження, адресу попереднього проживання), за наявності – пред’явити пенсійне посвідчення. Інших документів, які підтверджують фактичне місце проживання після переселення не потрібно.
 Зважаючи на ситуацію, що склалася, органи Пенсійного фонду України всіляко сприяють пенсіонерам, що виїхали з Донецької та Луганській областей, в оперативному вирішенні питання щодо продовження виплати призначеної пенсії за новим місцем проживання. Після звернення пенсіонера із заявою запит на пенсійну справу надсилається невідкладно (в електронній формі).
Взяття на облік зазначених осіб здійснюється за матеріалами електронних пенсійних справ, які надходять з управлінь Пенсійного фонду України в Донецькій та Луганській областях.
Виплата пенсій за новим місцем проживання може бути проведена в поточному місяці за додатковими відомостями або в наступному місяці. Це залежить від того, коли пенсіонер звернувся до управління Фонду – на початку місяця, в середині чи після закінчення виплатного періоду.
Виплата пенсій провадиться з першого числа місяця, наступного за тим, по який виплачено пенсію за попереднім місцем проживання.
Документ, що підтверджує дату, з якої припинено виплату пенсії за попереднім місцем проживання, – атестат – надсилається органом Фонду в Донецькій чи Луганській областях, який виплачував пенсію, на адресу управління Пенсійного фонду України в місті Ковелі та Ковельському районі за місцем фактичного проживання пенсіонера.
Одночасно повідомляємо, що в управлінні діє «гаряча» телефонна лінія за номером 514 45, де можна отримати будь-яку інформацію стосовно пенсійного забезпечення.

Начальник управління                                                                                   І.Самолюк     

 

 

                                                                                                                  

Інформація для громадян, які тимчасово виїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема, пенсій, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.
Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):
   - паспорт;
   - посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;
   - довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.
Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема, з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.
З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефоном „гарячої лінії”:
    0800 507 309
Крім того, для отримання допомоги Ви можете звернутися на „гарячу лінію”:
 

 

Пенсійного фонду

0800 503 753

Державного центру зайнятості

0800 505 060

730 – з мобільного телефону

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

0800 501 892

Телефон довіри Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

0800 501 383

 

       Додаткову інформацію можна отримати на сайті Мінсоцполітики України: www.mlsp.gov.ua

Информация для граждан,
которые временно виехали
из Автономной Республики Крым и города Севастополь

 

Для получения всех видов государственной социальной поддержки, в частности, пенсий, пособий, компенсаций и т.д. Вам необходимо обратиться в ближайший орган социальной защиты населения или управление Пенсионного Фонда Украины в удобное для Вас время.
Основные документы, которые необходимо иметь при себе (при наличии):
   - паспорт;
   - удостоверение получателя пенсии, пособия, льготника;
   - справка о присвоении идентификационного кода.
Вам также помогут получить информацию по всем вопросам, которые волнуют Вас на данное время, в частности, по вопросам расселения, медицинского обслуживания, организации учебного процесса и воспитания детей в дошкольных и школьных учебных заведениях, а также по вопросам трудоустройства.
По всем этим вопросам Вы можете БЕЗПЛАТНО обратиться по телефону „горячей линии”:
0800 507 309
Кроме того, для получения консультаций Вы можете обратиться на „горячую линию”:

 

 

Пенсионного фонда

0800 503 753

Государственного центра занятости

0800 505 060

730 – с мобильного телефона

Фонд социального страхования по временной потере трудоспособности

0800 501 892

Телефон доверия Фонда социального страхования от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний

0800 501 383

 

Дополнительную информацию можно получить на сайте Минсоцполитики Украины: www.mlsp.gov.ua

 

                                                                                      Джерело:

                                                              http://www.koveladm.gov.ua/detailed/id-5944/

 

Координати Штабу з питань розміщення сімей військовослужбовців, які перебувають на території АР Крим та м. Севастополя

Контактні телефони для сімей військовослужбовців, які перебувають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь:

 

Міністерство оборони України

(044) 454-44-51,  454-43-37 (цілодобово)

 

Громадська приймальня Міністерства оборони України

(044) 253-04-71 (цілодобово)

 

Генеральний штаб Збройних сил України

(044) 235-82-31 (цілодобово)

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

(044) 207-18-04, 207-18-79 (цілодобово)

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

(044) 284-06-65, 284-06-73, 284-06-67 (з 9 до 18 години в робочі дні)

 

Пряма телефонна гаряча лінія Міністерства юстиції України для надання правової допомоги жителям Автономної Республіки Крим

486-71-56

 

 

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

«КОВЕЛЬСІЛЬМАШ»

 

    У зв’язку з непростим суспільно-політичним становищем, яке склалося в країні, ПАТ „Ковельсільмаш” повідомляє про готовність  надання санаторію-профілакторію для тимчасового проживання біженців з Автономної республіки Крим  в кількості 80 ліжкомість ( по 2 ліжкомісця в кімнаті).

    Адреса санаторію-профілакторію: м. Ковель, Володимирська, 143.

 

 

 

                                

Голова правління                                                                                М.М. Заікін    

 
 
 

    Управління Пенсійного фонду України в місті Ковелі та Ковельському районі з метою забезпечення виплати пенсій громадянам України, які виїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя на тимчасове перебування до інших регіонів України  повідомляє про те, що в управлінні створені усі умови щодо забезпечення прийому цих громадян та розгляду їх звернень у терміновому порядку.
     За заявою вищевказаних громадян  управлінням буде забезпечуватись переведення отриманої пенсії за іншим місцем фактичного проживання та витребування пенсійної справи, в тому числі електронної.

У разі звернення даних  громадян за первинним призначенням пенсії за місцем тимчасового перебування  буде надано посильну допомогу заявникам у отриманні необхідних документів.
    Звернутись до управління можна як на особистий прийом ( за адресою : м. Ковель вул. Незалежності, 101) так і за телефонами "гарячої лінії": 5-14-45 та 5-06-47.
У разі необхідності отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування сім’ям, які приїжджають з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, можна звернутись на БЕЗКОШТОВНИЙ (зі стаціонарних телефонів) телефон "гарячої лінії":  0 800 507 309.
Крім того, для отримання допомоги щодо пенсійного забезпечення  можна звертатися на "гарячу лінію": Пенсійного фонду    0 800 503 753
Додаткову інформацію можна отримати на сайті Мінсоцполітики України www.mlsp.gov.ua.

Управління Пенсійного фонду України в місті Ковелі та Ковельському районі

 
                                                                                                 Джерело:
                                                                     http://www.koveladm.gov.ua/detailed/id-5984/
 
 

До відома громадян!

 

Ковельське міськрайонне управління юстиції інформує про те, що за дорученням Міністра юстиції України з 03 квітня 2014 року відкрито три додаткові прямі телефонні “гарячі” лінії:

486-71-56 - для надання правової допомоги жителям Автономної Республіки Крим;

486-42-09  - для повідомлень з питань діяльності Міністерства юстиції України, органів державної влади та місцевого самоврядування;

486-71-32 - для осіб, які мають намір звернутись до Європейського суду з прав людини.

Графік роботи: щоденно у робочі дні з 8:00 до 20:00.

 

                                                                                                    Джерело:

                                                                   Ковельське міськрайонне  управління юстиції

 

ДолученняРозмір
Довідник відповідальних осіб ОДА за облаштування громадян, що прибувають з АР Крим і м.Севастополь на тимчасе перебування до регіонів України60.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»