Запобігання та протидія корупції

 

Декларація про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру голови Ковельської районної ради Броїла А.П. за 2015 рік.

 

Декларація про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру заступника голови Ковельської районної ради Пасенковського О.С. за 2015 рік

 

ЗАКОН УКРАЇНИ від 7 квітня 2011 року N 3206-VI "Про засади запобігання та протидії корупції"

 
Розпорядження голови районної ради від 05.01.2012 року №1 "Про заходи протидії проявам корупції та здійснення контролю за додержанням антикорупційного законодавства у виконавчому апараті районної ради".
 
Розпорядження голови районної ради від 07.03.2013 р. № 6-ос "Про покращення роботи щодо протидії та запобігання корупції у виконавчому апараті районної ради".
 
 

13 березня 2013 року працівники виконавчого апарату Ковельської районної ради взяли участь  в тематичному короткостроковому семінарі «Запобігання та протидія корупції у сферах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування» в рамках навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців  та посадових осіб місцевого самоврядування  V –VI категорії посад.

Слухачі семінару отримали відповідні сертифікати Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ "Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування"

                                                                                               Джерело:

                                                               http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/n0020323-13

 

Типове положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції

 

Розпорядження голови районної ради від 3.12.2013 р. №23-ос  "Про утворення комісії з питань оцінки вартості, вирішення питання щодо можливості використання, місця та строку зберігання дарунка, одержаного уповноваженою особою як дарунка Ковельській районній раді".

 

Розпорядження голови районної ради від 3.12.2013 р. №24-ос  "Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Ковельській районній раді та її виконавчому апараті".     

 

Подання депутатами місцевих рад декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

 

Про зміни, що сталися у законодавстві у зв’язку з реалізацією державної антикорупційної політики

 

 

До уваги депутатів районної, сільських та селищних рад!

Депутатам місцевих рад Ковельського району необхідно до 01 квітня 2015 року подати  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік: працюючим – за місцем роботи(служби), самозайнятим особам, безробітним або пенсіонерам – до відповідних районної,  сільської селищної рад Ковельського району. Зазначена вимога передбачена  ч.3 ст. 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», згідно якої депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів.

Неподання,  несвоєчасне подання, подання завідомо недостовірних відомостей  декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції” належить до адміністративного корупційного правопорушення. Згідно ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За неподання або несвоєчасне подання декларації передбачено штраф у розмірі від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів (170-240 грн.), за подання завідомо недостовірних відомостей  у декларації передбачено штраф у розмірі від 150 до 300 неоподатковуваних мінімумів ( 2550-5100 грн.)

Згідно із пунктом 7 частини 1 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  набрання законної сили рішенням суду щодо притягнення депутата до відповідальності за корупційне правопорушення, пов’язане з порушенням обмежень, передбачених Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції” є підставою для дострокового припинення депутатських повноважень.

 

 

 

 
 

 

 

ДолученняРозмір
Декларація про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру голови Ковельської районної ради Броїло А.П. за 2015 рік3.6 MБ
Декларація про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру заступника голови Ковельської районної ради Пасенковського О.С. за 2015 рік4.14 MБ
З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції» розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи34.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»