Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки в межах Старокошарівської сільської ради

                                               КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА 

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                      ПРОЕКТ

                                                              РІШЕННЯ

 
 
від 30 листопада 2012 року №21/  
                        м. Ковель
 
Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки в межах Старокошарівської
сільської ради
 
 
Розглянувши розроблену Волинською регіональною філією ДП “Центр державного земельного кадастру” технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів на території Старокошарівської сільської ради, керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та статтею 23 Закону України „Про оцінку земель” районна рада вирішила:
 
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, призначеної для продажу на земельних торгах загальною площею 12,1950 га на території Старокошарівської сільської ради (за межами н/п) для рибогосподарських потреб, грошова оцінка якої станом на 1 січня 2012 року становить 76909,19 грн., розроблену Волинською регіональною філією ДП “Центр державного земельного кадастру”.
2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від      27 липня 2012 року № 19/12 “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки”.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства, соціального розвитку села, регулювання земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів.
 
 
 
Голова районної ради                                                                                    П. Якубук
 
 
 
 
Потапчук 50 348
 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»