Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                    ПРОЕКТ                                

  РІШЕННЯ

 

 

від    18 травня 2017 року  №14/

             м. Ковель

 

Про затвердження Порядку надання та використання

коштів районного бюджету на часткове здешевлення

вартості штучного осіменіння корів та телиць в

особистих селянських господарствах

 

Відповідно до статей 20  Бюджетного кодексу України, статті 43 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою визначення механізму використання бюджетних коштів районна рада вирішила:

1. Затвердити Порядок надання і використання коштів районного бюджету  на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах, передбачених в районному бюджеті на фінансування Комплексної програми розвитку галузі АПК в Ковельському районі на 2016-2020 роки (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 22 квітня 2016 року №4/17 « Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин,  екології та  використання природних ресурсів.

 

Голова районної ради                                                                   А. Броїло

 

Шавлай  71744

 

ДолученняРозмір
Порядок50.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»