Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на часткове відшкодування витрат за придбання основних засобів виробництва. в тому числі ВРХ для власників ОСГ

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

 

 

від 18 травня 2017 року  №14/

             м. Ковель

 

Про затвердження Порядку надання та використання

коштів районного бюджету на часткове відшкодування

витрат за придбання основних засобів виробництва. в

тому числі ВРХ для власників ОСГ

 

 

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 43 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою визначення механізму використання бюджетних коштів районна рада вирішила:

1. Затвердити Порядок надання і використання коштів, на часткове відшкодування витрат за придбання основних засобів виробництва. в тому числі ВРХ для власників ОСГ, передбачених в районному бюджеті на фінансування Комплексної програми розвитку  галузі АПК в Ковельському районі на 2016-2020 роки (додається).

         2. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 22 квітня 2016 року №4/20 «Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на часткове відшкодування витрат за придбання основних засобів виробництва. в тому числі ВРХ для власників ОСГ».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин,  екології та  використання природних ресурсів.

 

Голова районної ради                                                                   А. Броїло

 

Шавлай 71744

 

 

 

 

ДолученняРозмір
Порядок76.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»