Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації власникам особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                             ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

 

 

від 18 травня 2017 року  №14/

             м. Ковель

 

Про затвердження Порядку надання та використання

коштів районного бюджету на виплату дотації

власникам особистих селянських господарств,

які утримують три і більше корів

 

Відповідно до статей 20 Бюджетного кодексу України, статті 43 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою визначення механізму використання бюджетних коштів районна рада вирішила:

1. Затвердити Порядок надання і використання коштів на виплату дотації власникам особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів, передбачених в районному бюджеті на фінансування Комплексної програми розвитку  галузі АПК в Ковельському районі на 2016-2020 роки  (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 22 квітня 2016 року №4/19 «Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації власникам особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин,  екології та  використання природних ресурсів.

 

 

 

Голова районної ради                                                                   А. Броїло

 

Шавлай 71744

ДолученняРозмір
Порядок86 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»