Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації за утримання телиць та нетелів в особистих селянських господарствах, які народилися в результаті штучного осіменіння, вирощені і утримуються в цьому господар

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                             ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

 

 

від 18 травня 2017 року  №14/

             м. Ковель

 

Про затвердження Порядку надання та використання

коштів районного бюджету на виплату дотації за

утримання телиць та нетелів в особистих селянських

господарствах, які народилися в результаті штучного

осіменіння, вирощені і утримуються в цьому

господарстві до 2-річного віку

 

Відповідно до статей 20 Бюджетного кодексу України, статті 43 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою визначення механізму використання бюджетних коштів районна рада вирішила:

1. Затвердити Порядок надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації за утримання телиць та нетелів в особистих селянських господарствах, які народилися в результаті штучного осіменіння, вирощені і утримуються в цьому господарстві до 2-річного віку (вік від 18 до 24 місяців), передбачених в районному бюджеті на фінансування Комплексної програми розвитку галузі АПК в Ковельському районі на 2016-2020 роки (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин,  екології та  використання природних ресурсів.

 

 

Голова районної ради                                                                   А. Броїло

 

Шавлай 71744

ДолученняРозмір
Порядок93 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»