Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації пасічникам за одну бджолосім’ю

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                   ПРОЕКТ         

РІШЕННЯ

 

 

від 18 травня 2017 року  №14/

             м. Ковель

 

Про затвердження Порядку надання та використання

коштів районного бюджету на виплату дотації

пасічникам за одну бджолосім’ю

 

Відповідно до статей 20 Бюджетного кодексу України, статті 43 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою визначення механізму використання бюджетних коштів районна рада вирішила:

1. Затвердити Порядок надання і використання коштів на виплату дотації пасічникам за одну бджолосім’ю, передбачених в районному бюджеті на фінансування Комплексної програми розвитку  галузі АПК в Ковельському районі на 2016-2020 роки (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 22 квітня 2016 року №4/18 «Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації пасічникам за одну бджолосім’ю».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин,  екології та  використання природних ресурсів.

 

 

Голова районної ради                                                                   А. Броїло

 

Шавлай 71744

ДолученняРозмір
Порядок76.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»