Про затвердження передавального акту

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА       

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                        ПРОЕКТ                                                         

РІШЕННЯ

 

       

від  15 грудня  2017 року №18/

                м. Ковель

Про затвердження передавального акту

 

            На виконання рішення районної ради від від 20 жовтня  2017 року №17/14 «Про реорганізацію комунального  підприємства «Архітектурне бюро Ковельського району» шляхом приєднання до комунального підприємства «КОВЕЛЬРАЙКОМУНСЕРВІС», відповідно до вимог Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,  районна рада вирішила:

  

         1.Затвердити передавальний акт у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання комунального підприємства «Архітектурне бюро Ковельського району» до комунального підприємства «КОВЕЛЬРАЙКОМУНСЕРВІС» (додається).

         2.Голові ліквідаційної комісії подати передавальний акт державному реєстратору для проведення реєстраційних дій в порядку, визначеному чинним законодавством України.

         3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та контролю за використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

 

Голова районної ради                                                                            А.Броїло

Клімчук51461

 

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»