Про запровадження конкурсу міні- проектів розвитку територіальних громад Ковельського району і затвердження Положення про нього

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

 

від 18 травня  2017 року №14/

               м. Ковель      

 

Про запровадження конкурсу міні-

проектів розвитку територіальних

громад Ковельського району і

затвердження Положення про нього

 

 

З метою запровадження в районі новітніх засобів розвитку місцевого самоврядування, підтримки громадських ініціатив, сприяння територіальним громадам селищ та сіл Ковельського району у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру й створення умов підвищення активності громад та рівня їхньої самоорганізації, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування» районна рада вирішила:

 

1. Запровадити конкурс міні-проектів територіальних громад Ковельського району.

2. Затвердити Положення про порядок проведення конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад (далі – Положення) (додається).

3. Виконавчому апарату районної ради забезпечити підготовку та проведення конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

4. Ковельській районній державній адміністрації щорічно передбачати видатки на фінансування реалізації міні-проектів розвитку територіальних громад району в межах, визначених Положенням.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів;  з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

Голова районної ради                                                                          А. Броїло

 

Марковська

51461

 

ДолученняРозмір
Інформація78.5 КБ
Проектна заявка104.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»