Про забезпечення безкоштовним харчуванням учнів із сімей переселенців з тимчасово окупованих територій України, учнів батьків – учасників бойових дій, що брали безпосередню участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил та учнів,

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

                                                          РІШЕННЯ

 

 

від  13 грудня  2018 року №23/

                 м. Ковель

 

Про забезпечення безкоштовним харчуванням

учнів  із сімей переселенців  з

тимчасово окупованих територій України,

учнів батьків – учасників бойових дій, 

що брали  безпосередню участь в  

антитерористичній операції,

операції об’єднаних сил  та

учнів, батьки яких загинули під час

проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил 

                                            

 

 Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про освіту», з метою соціальної підтримки учнів із сімей переселенців  з тимчасово окупованих територій України, учнів батьків – учасників бойових дій,  що брали  безпосередню участь в  антитерористичній операції, операції об’єднаних сил  та учнів, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, районна рада вирішила:      

  1. Відділу освіти  забезпечити безкоштовним харчуванням та встановити вартість   безоплатних обідів для:

1.1. Учнів із сімей переселенців  з тимчасово окупованих територій України, учнів батьків – учасників бойових дій,  що брали  безпосередню участь в  антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, з розрахунку 8.00 грн. в день на одну дитину.

     1.2 Учнів, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, з розрахунку 10.00 грн.

2. Створити комісію з розгляду питань надання пільг щодо забезпечення  безкоштовним харчуванням вищезазначеної категорії учнів.

3. Вищевказаній комісії забезпечити відповідне оперативне реагування в разі збільшення  чисельності учнів визначеної категорії.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

                                                                                        

Голова районної ради                                                                    А. П. Броїло

Ревейчук 59400

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»