Про встановлення вартості харчування в НВК «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І ст.» с. Воля Любитівська

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

                                                          РІШЕННЯ

 

 

від  13 грудня  2018 року №23/

                 м. Ковель

 

Про встановлення вартості харчування

в НВК «Дошкільний навчальний заклад-

загальноосвітня школа І ст.» с. Воля Любитівська

 

         Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 35 Закону України «Про  дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року  № 667 «Про затвердження Порядку  встановлення плати для батьків за перебування дітей у  державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах» та  спільного листа Міністерства освіти України та Міністерства фінансів України від 23.02.1994 року № 1/9-24/12-101, районна рада вирішила:

 

1. Встановити вартість харчування однієї дитини  дошкільного закладу НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ст.» с. Воля Любитівська – 20.00 грн. в день з розрахунку: 70% -батьківська плата, 30% - районний бюджет.

2. Звільнити від оплати за харчування :

2.1. Дітей - сиріт та дітей  позбавлених батьківського піклування, дітей батьки яких є учасниками бойових дій та брали безпосередню участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, які зареєстровані і проживають на території сільської ради.

2.2. Батьків дітей, у сім’ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін  не перевищував рівня забезпечення прожитого мінімуму, який установлено Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» .

3. Розмір оплати зменшити на 50 відсотків для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

4. Встановити вартість харчових відходів в дошкільному навчальному закладі  4,00 грн. за 1 кг відходів.

5. Контроль  за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності  територіальних громад сіл, селищ району.

 

Голова районної ради                                                               А.П.Броїло

 

Ревейчук 59400

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»