Про внесення змін до рішення районної ради від 19.06.2009 року №29/7 "Про встановлення розмірів плати за послуги, що надаються в закладах культури, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району

КОВЕЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ   

                                                                                        ПРОЕКТ                                                             

РІШЕННЯ

від  26 квітня 2013 року  №  24/                                                                                    

м. Ковель

Про внесення змін до рішення районної ради від 19.06.2009 року №29/7 «Про встановлення розмірів плати за послуги, що надаються в закладах культури, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району»

 

    Відповідно до  частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 9, 31-36 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою приведення переліку платних послуг, що надаються в закладах культури, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району у відповідність із постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.2011р. №1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній власності»,  районна рада в и р і ш и л а :

  1. З «30» квітня 2013 року встановити ціни та тарифи на послуги, що надаються в закладах культури, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району, згідно з додатками №1-3 до цього рішення (додаються).
  2. Рішення районної ради від 19.06.2009р. №29/7 «Про встановлення розмірів плати за послуги, що надаються в закладах культури, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району» з внесеними до нього змінами вважати таким, що втратило чинність з 29.04.2013р.
  3. Вважати це рішення таким, що затверджує нові ціни та тарифи на платні послуги, що надаються в закладах культури, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з     питань духовності, освіти, науки, культури та туризму, релігій, засобів масової інформації, зв’язків з політичними партіями та громадськими організаціями.

 

Голова районної ради                                                                                  П.Якубук

 

Матяшук  71 721

ДолученняРозмір
Аналіз регуляторного впливу38 КБ
Додатки88 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»