Про внесення змін до Районної програми підтримки органів виконавчої влади у Ковельському районі на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13 грудня 2018 року №23/14

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ПРОЕКТ

   РІШЕННЯ

від 29 березня 2019 року №24/

             м. Ковель       

 

Про внесення змін до Районної програми

підтримки органів виконавчої влади у

Ковельському районі на 2019-2020 роки,

затвердженої рішенням районної ради

від 13 грудня 2018 року №23/14

 

 

         Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, з метою підвищення дієвості управлінських рішень, удосконалення роботи органів державної влади шляхом співпраці та посилення забезпечення діяльності Ковельської районної державної адміністрації щодо виконання державної регіональної політики, створення умов для динамічного, збалансованого соціально-економічного розвитку Ковельського району, взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування, районна рада вирішила:

1. Внести зміни до Районної програми підтримки органів виконавчої влади у Ковельському районі на 2019-2020 роки у розділ IX. ЗАХОДИ ПРОГРАМИ, а саме:

1) п.2. Забезпечення виконання районною державною адміністрацією повноважень по управлінню об’єктами державної, спільної власності територіальних громад сіл, селищ району п.п.2.1 Витрати на утримання та поточний ремонт адмінбудівлі, адмінприміщень, гаражів позицію «Управління соціального захисту населення райдержадміністрації» у колонці Орієнтовні обсяги фінансування за роками виконання, тис.грн. «2019 рік - 20 тисяч гривень» замінити на «2019 рік -30 тисяч гривень».

2) п.2 Забезпечення виконання районною державною адміністрацією повноважень по управлінню об’єктами державної, спільної власності територіальних громад сіл, селищ району доповнити наступними підпунктами:

 

 

 

 

 

 

 

 

№ п.п

Перелік заходів програми

Відповідальні виконавці

Орієнтовні обсяги фінансування за роками виконання, тис.грн

Очікуваний результат

2.3

Облаштування та утримання системи пожежної сигналізації

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

2019- 62,0

2020- 0

Забезпечення протипожежного стану

2.4

Проведення робіт з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій покрівлі по адмінбудівлі

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

2019-25,2

2020- 0

Вогнезахисне оброблення дерев’яних конструкцій покрівлі по адмінбудівлі управління

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

Голова районної ради                                                                                    А. Броїло

 

Давидович 52 410

 

 

Пояснювальна записка

до рішення районної ради про внесення змін до Районної програми підтримки органів виконавчої влади у Ковельському районі на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13 грудня 2018 року №23/14

 

         Для забезпечення вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки та на виконання припису Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області від 06 грудня 2018 року №291 управління соціального захисту населення Ковельської районної державної адміністрації просить внести зміни до Районної програми підтримки органів виконавчої влади у Ковельському районі на 2019-2020 роки (далі - Програма) у розділ IX. Заходи програми п.2. Забезпечення виконання районною державною адміністрацією повноважень по управлінню об’єктами державної, спільної власності територіальних громад сіл, селищ району:

- п.п.2.1 Витрати на утримання та поточний ремонт адмінбудівлі, адмінприміщень, гаражів позицію «Управління соціального захисту населення райдержадміністрації» у колонці Орієнтовні обсяги фінансування за роками виконання, тис.грн. «2019-20» замінити на «2019-30» (встановлення протипожежних дверей);

-  доповнити наступними підпунктами:

        2.3 Облаштування та утримання системи пожежної сигналізації;

        2.4 Проведення робіт з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій покрівлі по адмінбудівлі управління.

 

Начальник                                                                                                О.Давидович     

 

 

 

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»