Про внесення змін до Районної програми підтримки органів виконавчої влади у Ковельському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 липня 2016 року №7/20

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                        ПРОЕКТ

                                                             РІШЕННЯ                              

           

 

від 13 грудня 2018 року №23/

            м. Ковель

 

Про внесення змін до Районної програми

підтримки органів виконавчої влади у

Ковельському районі на 2016-2018 роки,

затвердженої рішенням районної ради

від 22 липня 2016 року №7/20

 

         Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, з метою підвищення дієвості управлінських рішень, удосконалення роботи органів державної влади шляхом співпраці та посилення забезпечення діяльності Ковельської районної державної адміністрації щодо виконання державної регіональної політики, створення умов для динамічного, збалансованого соціально-економічного розвитку Ковельського району, взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування, районна рада вирішила:

1. Внести зміни до Районної програми підтримки органів виконавчої влади у Ковельському районі на 2016-2018 роки у розділ IX. ЗАХОДИ ПРОГРАМИ, а саме:

1) п.1. Забезпечення виконання райдержадміністрацією власних та делегованих районною радою повноважень пп.1.2 Придбання офісних меблів, комп’ютерної та оргтехніки у рядку «Управління фінансів райдержадміністрації» у колонці Орієнтовні обсяги фінансування за роками виконання, тис.грн. 2018 – цифру «0» замінити на цифру «16»;

2) п.2. Забезпечення виконання районною державною адміністрацією повноважень по управлінню об’єктами державної, спільної власності територіальних громад сіл, селищ району пп.2.1 Витрати на утримання та поточний ремонт адмінбудівлі, адмінприміщень, гаражів у рядку «Управління соціального захисту населення райдержадміністрації» у колонці Орієнтовні обсяги фінансування за роками виконання, тис.грн. 2018 – цифру «0» замінити на цифру «20».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

Голова районної ради                                                                                         А. Броїло

 

 

Карпюк 59 232

Давидович 52 410

 

ДолученняРозмір
Пояснювальна записка26.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»