Про внесення доповнень до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 06.04.2012 року №16/3

 

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ПРОЕКТ

   РІШЕННЯ

 

від 15 грудня  2017 року №18/

             м. Ковель       

Про внесення доповнень до Переліку

об’єктів спільної власності територіальних громад сіл,

 селищ району, затвердженого рішенням районної ради

від 06.04.2012 року №16/3

 

Керуючись статтями 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи  наказ відділу освіти  Ковельської райдержадміністрації від 27.02.2017 р.№35 «Про введення в експлуатацію ЗОШ І-ІІІ ст. с. Білин» та з метою підвищення ефективності використання та обліку  майна спільної власності територіальних  громад сіл, селищ району районна рада вирішила:

  1. Доповнити  Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл,селищ району (далі - Перелік) майном згідно з додатком до цього рішення (додається).
  2. Визначити відділ освіти Ковельської РДА балансоутримувачем майна, зазначеного в п. 1 цього рішення.
  3.  Ковельській РДА після оформлення відповідних документів внести зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 06 квітня 2012 року №16/3.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, контролю за використання майна спільної власності територіальних  громад сіл, селищ району

Голова районної ради                                                                            А. Броїло

Ревейчук  59 400

ДолученняРозмір
Додаток37.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»