Про використання революційного прапора ОУН на території Ковельського району

 

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 22 лютого 2018 року №19/

                  м. Ковель

 

Про використання революційного прапора ОУН на території Ковельського району

 

 

 

Розуміючи істинну ідеологію червоно-чорного стяга – прапора країни, яка охоплена боротьбою; з нагоди 75-річчя створення УПА та 90 річчя від Дня створення ОУН; керуючись статте 47 ч.2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Ковельська районна рада вирішила:

 

  1. Рекомендувати підняття біля адміністративного будинку Ковельської районної  ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, згідно з додатком.
  2. На знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань революційний прапор ОУН піднімається в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.
  3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Ковельського району вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у дні, затверджені в додатку до цього рішення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Ковельської районної ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту.

 

 

Голова ради                                                                А.П. Броїло

Матвіюк Д.Ю.

ДолученняРозмір
ДОДАТОК40 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»