Про створення опорного закладу загальної середньої освіти «Любитівський ліцей» Ковельської районної ради Волинської області

          КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА       

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                   ПРОЕКТ                                                         

РІШЕННЯ

 

      

 

від «  » червня  2019 року №25/

                м. Ковель

 

Про створення опорного закладу загальної

середньої освіти «Любитівський ліцей» імені Лесі Українки

Ковельської районної ради Волинської області

 

         Відповідно до  статей 44,60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  Законів України "Про освіту" та "Про загальну середню освіту", Положення про освітній округ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №777, зі змінами, затвердженими  постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 574 "Про внесення змін до Положення про освітній округ", з метою реалізації заходів, спрямованих на створення єдиного освітнього простору, наявних ресурсів суб’єктів округу,їх модернізації та спрямування на задоволення освітніх потреб здобувачів освіти, районна рада вирішила:

1. Створити на базі загальноосвітньої школи I-III ст. імені Лесі Українки                с. Любитів Ковельського району  Волинської області опорний заклад загальної середньої освіти Любитівський ліцей імені Лесі Українки Ковельської районної ради Волинської області .   

2. Затвердити Статут опорного закладу загальної середньої освіти  Любитівський ліцей імені Лесі Українки Ковельської районної ради Волинської області (додається).  

3. Реорганізувати, шляхом приєднання загальноосвітню школу I-IIступенів              с. Білашів Ковельського району Волинської області у філію Білашівська гімназія до опорного закладу загальної середньої освіти Любитівський ліцей імені Лесі Українки Ковельської районної ради Волинської області.                                                                                 

4. Реорганізувати,шляхом приєднання загальноосвітню школу I-IIступенів            с. Рокитниця Ковельського району Волинської області у філію Рокитницька гімназія до опорного закладу загальної середньої освіти Любитівський ліцей імені Лесі Українки Ковельської районної ради Волинської області.

 5. Затвердити Положення про Білашівську гімназію - філію опорного закладу загальної середньої освіти Любитівський ліцей імені Лесі Українки Ковельської районної ради Волинської області (додається).

6. Затвердити Положення про Рокитницьку гімназію - філію опорного закладу загальної середньої освіти  Любитівський ліцей імені Лесі Українки Ковельської районної ради Волинської області (додається).

7.Затвердити склад комісії з реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів(додається). 

8.Комісії з реорганізації:

         8.1. Провести процедуру реорганізації юридичних осіб шляхом приєднання до ОЗЗСО «Любитівський ліцей» імені Лесі Українки Ковельської районної ради Волинської області з дотриманням вимог чинного законодавства України (вжиття заходів організаційно-кадрового характеру, інших заходів з проведення процедури реорганізації).

         8.2. Встановити, що строк для заявлення кредиторами своїх вимог становить не менше двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення відповідних юридичних осіб.
         8.3.Подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до єдиного державного реєстру відповідних відомостей.
         8.4. Вжити заходів для відображення в балансі відділу освіти Ковельської районної державної адміністрації змін у складі рухомого та нерухомого майна, що передається від юридичних осіб, що реорганізуються до юридичної особи – правонаступника, ОЗЗСО «Любитівський ліцей» імені Лесі Українки Ковельської районної ради Волинської області.
         8.5. Надати голові районної ради на затвердження передавальні акти.
         8.6. Персонально попередити керівників закладів загальної середньої освіти, що реорганізуються, про реорганізацію цих юридичних осіб і здійснити наступне їх переведення та інші, пов’язані з цим заходи відповідно до діючого трудового законодавства.

9. Директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Лесі Українки с. Любитів Ковельського району Волинської області  забезпечити здійснення державної реєстрації змін до установчих документів закладу відповідно до чинного законодавства та цього рішення.

 10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.

  

 Голова районної ради                                                                        А.П.Броїло

Ревейчук 59400

 

 

 

 

ДолученняРозмір
statut_opornoyi_shkoli.doc199 КБ
polozhennya_filiya_rokitnicka_gimnaziya.doc96.5 КБ
polozhennya_filiya_bilashiv.doc96.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»