Про стан готовності господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

 

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

проєкт

 

від 26 вересня  2019 року №   26/  

              м. Ковель         

 

 

 

Про стан готовності господарського комплексу

району до роботи в осінньо-зимовий

період 2019-2020 років

 

 

         Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою забезпечення безперебійної роботи господарства району в осінньо-зимовий період 2019-2020 років районна рада вирішила: 

 

         1. Інформацію начальника відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку Ковельської районної державної адміністрації Пашинського Ю. Є. про стан підготовки господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років взяти до відома (додається).

 

         2. Керівникам бюджетних установ та організацій району:

 

         2.1. З метою економії енергоресурсів, з початком опалювального сезону 2019-2020 року суворо дотримуватись температурних графіків роботи котелень та паливних.

        

         2.2. Забезпечити заготівлю твердого палива для закладів соціальної сфери до початку опалювального сезону.

 

         2.3. До 01 жовтня 2019 року забезпечити готовність підпорядкованих закладів соціальної сфери до належного функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

 

         3. Відділам економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації (Ю. Пашинський), освіти (І. Ревейчук), культури (Т. Матяшук), агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації (Т. Шавлай) спільно з сільськими радами проводити щомісячний моніторинг проходження опалювального сезону 2019-2020 років в усіх установах та організаціях бюджетної сфери району.

 

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

        

        

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                  Андрій БРОЇЛО

 

 

Юрій Пашинський 717 03

 

 

ДолученняРозмір
informaciya_na_sesiyu_opal_sezon_2019-20_rr.doc56.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»