Про реорганізацію комунального підприємства «Архітектурне бюро Ковельського району» шляхом приєднання до комунального підприємства «Ковельрайкомунсервіс»

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

 

 

від 20 жовтня  2017 року №17/

                м. Ковель

 

Про реорганізацію комунального  підприємства

«Архітектурне бюро Ковельського району»

шляхом приєднання до комунального

підприємства «Ковельрайкомунсервіс»

 

Відповідно до статті 59 Господарського кодексу України, статей 105, 106 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада вирішила :

 

1.Припинити юридичну особу - комунальне підприємство «Архітектурне бюро Ковельського району»  шляхом його приєднання до комунального підприємства « Ковельрайкомунсервіс».

2.Створити комісію з реорганізації юридичної особи – комунального підприємства « Архітектурне бюро Ковельського району»  у  складі, згідно  з додатком.

3.Комісії з реорганізації:

3.1.  Повідомити державного реєстратора про припинення юридичної  особи шляхом приєднання   у   порядку,   передбаченому   чинним  законодавством України.

3.2. Забезпечити офіційне оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

3.3. Протягом двох місяців з дати публікації повідомлення про припинення юридичної особи - комунального підприємства «Архітектурне бюро Ковельського району»    здійснити дії, пов’язані з реорганізацією  юридичної особи згідно з вимогами чинного законодавства України.

3.4 Подати на затвердження  Ковельській  районній раді передавальний акт.

3.5 Повідомити державну службу зайнятості про заплановане вивільнення працівників у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

4.Встановити, що в результаті реорганізації майно, майнові права та обов’язки КП «Архітектурне бюро Ковельського району» переходять до комунального підприємства «Ковельрайкомунсервіс».

5. Комісія з реорганізації  здійснює свої повноваження на безоплатній основі.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

Голова районної ради                                                                                      А.Броїло

 

Клімчук 51461

 

ДолученняРозмір
Додаток24.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»