Про Програму вшанування працівників, колективів підприємств, організацій, установ, мешканців району з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат та пам’ятних днів у Ковельському районі на 2019-2020 роки

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

 

 

від 13 грудня  2018 року №23/

                 м. Ковель

 

Про  Програму вшанування працівників,

колективів підприємств, організацій, установ,

мешканців району з нагоди державних,

професійних свят, ювілейних дат та

пам’ятних днів у Ковельському районі

 на 2019-2020 роки

 

         Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 91 Бюджетного Кодексу України з метою забезпечення належної організації відзначення в районі державних, професійних свят, ювілейних дат та пам’ятних днів, заохочення і стимулювання окремих працівників, трудових колективів, мешканців району, які досягли високого професіоналізму і визначних здобутків у виробничій, державній, творчій, спортивній та інших сферах діяльності, доклали вагомих зусиль у справі захисту суверенітету і територіальної цілісності України, у реалізацію програм соціально-економічного розвитку району, та мають інші визначні заслуги перед територіальною громадою, районна рада вирішила:

 

1. Затвердити Програму вшанування працівників, колективів підприємств, організацій, установ, мешканців району з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат та пам’ятних днів у Ковельському районі  на 2019-2020 роки (надалі - Програма) (додається).

2. Управлінню фінансів райдержадміністрації (С. Карпюк) на 2019-2020 роки передбачати кошти на реалізацію Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

        

 

Голова районної ради                                                                                    А. Броїло

 

Топольський 71 704

ДолученняРозмір
Програма243.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»