Про Програму висвітлення діяльності органів державної влади у місцевих засобах масової інформації на 2018 – 2020 роки

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

                                                             РІШЕННЯ

 

 

 

 

від 15 грудня 2017 року №18/

               м. Ковель

Про Програму висвітлення

діяльності органів державної влади

у місцевих засобах масової інформації

на 2018 – 2020 роки

 

 

Відповідно до  пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою забезпечення конституційного права громади району на отримання інформаційної продукції, забезпечення прозорості, відкритості в діяльності органів державної влади шляхом широкого та всебічного інформування громадськості з соціально-економічних питань, налагодження діалогу між громадою  району районна рада вирішила:

 

  1. Ухвалити Програму висвітлення діяльності органів державної влади  у місцевих засобах масової інформації на 2018 – 2020 роки  (додається).
  2. Управлінню фінансів райдержадміністрації передбачати відповідні кошти на реалізацію заходів  Програми при формуванні районного бюджету на відповідні роки.
  3. Контроль за виконання цього рішення   покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

 

 

Голова районної ради                                                                                  А. Броїло

 

 

 

Олексюк 530 60

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»