Про порядок денний чотирнадцятої сесії Ковельської районної ради сьомого скликання

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                   ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

 

 

від 18 травня 2017 року №14/

                м. Ковель

 

 

Про порядок денний  чотирнадцятої                       

сесії Ковельської районної

ради сьомого скликання

 

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

 

Затвердити такий порядок денний чотирнадцятої  сесії Ковельської районної ради сьомого  скликання:

 1. Інформація начальника Ковельського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати їх діяльності на території Ковельського району.
 2. Інформація про результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території Ковельського району у 2016 році.
 3. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.11.2014 року №39/14.
 4. Про Звернення про зупинення знищення малого і середнього бізнесу.
 5. Про Звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо перерозподілу податку за спецвикористання лісових ресурсів у частині деревини, у порядку рубок головного використання.
 6. Про звіт голови Ковельської райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району у 2016 році.
 7. Про створення комунального підприємства Ковельської районної ради.
 8. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу міні-проектів в Ковельському районі (на розгляд постійних комісій).
 9. Інформація про застосування електронних закупівель через систему «ProZorro» в Ковельському районі.
 10.  Про хід виконання Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.11.2014 року №39/14.
 11. Про затвердження Порядку передачі майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району.
 12.  Про хід виконання районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» у 2016 році, затвердженої рішенням районної ради від 21.02.2007 року №9/6.
 13. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку галузі АПК в Ковельському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25.12.2015 року №2/33.
 14. Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах.
 15. Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації пасічникам за одну бджолосім’ю.
 16. Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації власникам особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів.
 17.  Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на часткове відшкодування витрат за придбання основних засобів виробництва,в тому числі ВРХ для власників ОСГ.
 18. Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету за утримання телиць та нетелів в особистих селянських господарствах, які народилися в результаті штучного осіменіння, вирощені і утримуються в цьому господарстві до 2 річного віку.
 19. Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації сільськогосподарським підприємствам та фермерським господарствам за посів озимого жита та гречки.
 20. Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виплату для корінного покращення сіяних та природних пасовищ.
 21. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №10/10 «Про районний бюджет на 2017 рік».
 22. Про надання згоди на відчуження приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району.
 23.  Про передачу приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району в комунальну власність міста Ковеля.
 24.  Про звіт постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
 25.  Про звіт постійної комісії з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури,  інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.
 26.  Різне.

  

 

Голова районної ради                                                                 А. Броїло

 

Літвінчук  514 61

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»