Про передачу майна Ковельського районного будинку культури в комунальну власність Голобської селищної ради

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

 

від 13 грудня 2018 року №23/

               м. Ковель

 

Про передачу майна Ковельського районного

будинку культури в комунальну власність

Голобської  селищної ради

 

        Відповідно до пункту 27 частини 1 статті 43, частини 4,5 статті 60, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження основних засобів, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 11.12.2008 року № 24/10 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл,  селищ району», враховуючи  клопотання відділу культури від 09.11.2018року № 400/1.26/2-18 про передачу матеріальних цінностей Голобській селищній  раді   районна рада вирішила:

       1.Надати дозвіл на передачу з балансу відділу культури районної державної адміністрації на баланс Голобської селищної ради матеріальні цінності Ковельського районного будинку культури (перелік додається) в зв’язку з передачею установи  об’єднаній територіальній громаді.

      2. Доручити відділу культури та Голобській селищній раді здійснити заходи щодо приймання-передачі вищезазначеного майна згідно з вимогами чинного законодавства і в місячний термін з дати ухвалення цього рішення, подати документи на затвердження голові районної ради.

      3. Контроль за виконанням  цього рішення  покласти на постійну комісію з питань бюджету , фінансів, контролю за використання майна спільної  власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

 

Голова районної ради                                                                   А. Броїло

 

Матяшук  71 722

 

 

ДолученняРозмір
Додаток87.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»