Про передачу цілісного майнового комплексу Позаміського закладу оздоровлення і відпочину «Оберіг» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Колодяжненської сільської ради

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

 

від 23 грудня  2018 року №23/

             м. Ковель      

 

Про передачу цілісного майнового комплексу

Позаміського закладу оздоровлення і відпочину

«Оберіг» із  спільної власності територіальних

громад сіл, селищ району у комунальну власність

Колодяжненської сільської ради

 

         Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  рішення районної ради  від  06 квітня 2012  року №16/3 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», рішення районної ради від 11.12.2008 року № 24/10 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» (зі змінами), зважаючи, що відповідно до статей 177, 181, 190 Цивільного кодексу України, статей 52, 55, 62, 63, 66, 73, 78 Господарського кодексу України об’єктом права є як установа чи організація, так і будівлі, приміщення,  у яких вони розміщуються, враховуючи звернення Колодяжненської  сільської ради,  районна рада вирішила:

 

         1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Колодяжненської сільської ради цілісний майновий комплекс Позаміського закладу оздоровлення і відпочину «Оберіг» разом з земельною ділянкою, який знаходиться за адресою Волинська область, Ковельський район, село Уховецьк, вулиця Озірна, 26 та перебуває на балансі відділу освіти Ковельської РДА,  а також рухоме майно, необоротні активи, об’єкти  незавершеного капітального будівництва, малоцінні та  швидкозношувані предмети, матеріали, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району та закріплені за цим об’єктом.

         2. Балансоутримувачу, відділу освіти Ковельської РДА, провести  прийом-передачу майна в установленому законом порядку та у місячний термін надати акти приймання-передачі на затвердження голові районної ради.

     3. Ковельській РДА внести зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району, затвердженого  рішенням районної ради від 06 квітня 2012 року №16/3.

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

 

 

Голова районної ради                                                                              А. Броїло

        Ревейчук 59400

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»