Про надання згоди на передачу комплексної трансформаторної підстанції із балансу відділу освіти Ковельської райдержадміністрації на баланс Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго»

 

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ПРОЕКТ

   РІШЕННЯ

від 15 грудня  2017 року №18/

             м. Ковель       

Про  надання згоди  на передачу комплексної

трансформаторної підстанції    із  балансу відділу

освіти Ковельської райдержадміністрації      

на баланс  Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго»

 

          Відповідно до пункту 27 частини 1 статті 43, частин 4, 5 статті 60, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 11.12.2008 року №24/10 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» (зі змінами), з метою кваліфікованого технічного обслуговування, утримання в технічно-справному стані об’єктів підвищеної небезпеки-електричних мереж, відповідно до Положення про порядок прийомки (передачі) на баланс підприємств Міненерго України ліній електропередачі та трансформаторних підстанцій, затвердженого наказом Міністерства енергетики та електрифікації України від 22 вересня 1993 року, закону України «Про електроенергетику» районна рада вирішила:

           1. Надати згоду відділу освіти Ковельської РДА передати на баланс та експлуатаційне обслуговування Ковельській філії ПАТ «Волиньобленерго» Комплексну трансформаторну підстанцію КТП 25-1600 кВА (КТП-2В 160/10/0,4) заводський номер №5546  з обладнанням КТП-10/0,4 кВ №5546 та кабельну лінію КЛ-10 кВ, загальною довжиною 0,065 км. від КТП 25-1600 кВА (КТП-2В 160/10/0,4)№5546 до ВРП-75 будівлі  ЗОШ  І-ІІІ ст. с. Білин, Ковельського району Волинської області.

         2. Відділу освіти Ковельської райдержадміністрації  та   Ковельській  філії ПАТ «Волиньобленерго» створити відповідну комісію  та здійснити заходи щодо приймання-передачі вищезазначеного майна згідно з вимогами чинного законодавства і в місячний термін з дати ухвалення цього рішення надати акти приймання-передачі на затвердження голові районної ради.   

         3.Контроль за виконанням цього рішення покласти  постійну комісію  з  питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

Голова районної ради                                                              А. Броїло

Ревейчук 59 400

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»