Про надання дозволу на передачу майна

                                               КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ПРОЕКТ

   РІШЕННЯ

від  29 березня  2019 року №24/

             м. Ковель       

 

 

Про надання дозволу на

передачу майна

 

         Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 11.12.2008 № 24/10 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району», розглянувши клопотання головного лікаря Ковельського МТМО від 22.02.2019 №712/11-2.19 «Про надання згоди на передачу майна (металопластикових конструкцій (вікон) для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Зелена Ковельського району Волинської області»,  районна рада вирішила

 

 

1. Надати згоду Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанню передати ТзОВ «Вінницька будівельна компанія» металопластикові конструкції (вікна) в кількості 32,69 кв.м. (15 штук) на суму 47645 грн. 02 коп. для встановлення в приміщенні Зеленської АЗПСМ за адресою: вул. Ковельська, 43А, село Зелена Ковельського району Волинської області. 

 

2.  Доручити Ковельському МТМО здійснити заходи щодо передачі вищезазначеного майна згідно з вимогами чинного законодавства і в місячний термін з дати ухвалення цього рішення, подати документи на затвердження голові районної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію   з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад, сіл і селищ району.

 

Голова районної ради                                                                   А. Броїло

Самчук 59176

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»