Про делегування представників Ковельського району до складу Госпітальної ради Ковельського госпітального округу

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА       

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                  ПРОЕКТ                                                       

РІШЕННЯ

 

        

від 15 грудня  2017 року №18/

                м. Ковель

 

 Про делегування представників

Ковельського  району

до складу Госпітальної ради

Ковельського госпітального округу

 

         Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини одинадцятої статті 352 Основ законодавства України про охорону здоров'я, пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів»,  Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року № 631-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Волинської області», Примірного положення про госпітальний округ, затвердженого Наказом МОЗ України від 20.02.2017 року № 165, районна рада вирішила:

 

 

  1. Взяти до відома факт функціонування з 13.09.2017 року Ковельського госпітального округу Волинської області в складі всіх закладів охорони здоров'я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню, розміщених на території: м. Ковеля, Камінь-Каширського, Ковельського, Любешівського, Любомльського, Ратнівського, Старовижівського, Турійського, Шацького районів Волинської області.
  2. Делегувати для роботи у складі Госпітальної ради в якості її членів, як представників Ковельського району, наступних осіб:

1) Броїла Андрія Петровича  —  голову Ковельської районної ради;

2) Олексюка Василя Івановича – депутата районної ради, голову постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального  захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.

3. Повноваження делегованих членів Госпітальної ради закінчуються у зв'язку із:

  • закінченням терміну повноважень Ковельської районної ради сьомого скликання;
  • власною ініціативою члена Госпітальної ради;
  • відкликом члена Госпітальної ради Ковельською районною радою.

4. В разі збільшення квоти представництва Ковельської районної ради в складі Госпітальної ради, делегувати до її складу:

         1) Пасенковського Олександра Сергійовича – заступника голови районної ради;

         2) Лисковець Наталію Василівну – депутата районної ради, члена постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального  захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального  захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту .     

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                                 А. Броїло

 

Клімчук 51461

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»