Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальної громади сіл, селищ району у власність Дубівської сільської ради

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

                                                                    РІШЕННЯ                                             

 

від 22 лютого  2018 року №19/  

             м. Ковель       

Про безоплатну передачу майна спільної власності

територіальної громади сіл, селищ району  у

власність  Дубівської сільської   ради

 

Відповідно до статтей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання громад»,  Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  рішення районної ради  від  06 квітня 2012  року №16/3 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, рішення районної ради від 16.06.1998 року № 2/4 та від 11.12.2008 року № 24/12 „Про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації” та враховуючи  лист Дубівської сільської ради від 23.01.2018 року  районна рада вирішила:

1.Передати   безоплатно із спільної власності територіальної громади сіл та селищ району у  власність Дубівської сільської ради рухоме майно згідно переліку (додаток №1).

2. Затвердити склад комісії з приймання-передачі рухомого майна спільної власності територіальної громади сіл та селищ району у спільну власність Дубівської сільської ради  (додаток №2).

3.Вищевказаній комісії здійснити приймання-передачу рухомого  майна спільної власності територіальної громади сіл та селищ району у спільну власність Дубівської сільської  ради  відповідно до норм чинного законодавства та у місячний термін надати акти приймання –передачі на затвердження голові районної ради.

4. Ковельській РДА,  після оформлення відповідних документів внести зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району, затвердженого  рішенням районної ради від 06 квітня 2012 року N16/3.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію  з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

 

 

Голова районної ради                                                                               А. Броїло

 Ревейчук  59 400

 

ДолученняРозмір
додаток30.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»