Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність сільських та селищних рад

 

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                             ПРОЕКТ

                                                             РІШЕННЯ

 

 від 15 грудня 2017 року №18/

                    м.Ковель

 

Про безоплатну передачу майна

спільної власності територіальних

громад сіл, селищ району  у комунальну

власність сільських та селищних рад

 

         Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  рішення районної ради від 11 грудня 2008 року  № 24/10 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», рішення районної ради  від  06 квітня     2012  року №16/3 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», рішення районної ради від 18 травня 2017 року №15/17 «Про затвердження порядку передачі майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району»,  враховуючи звернення Голобської та Люблинецької селищних рад, Тойкутської, Білинської, Велицької, Поворської, Дубівської, Білашівської, Колодяжненської, Радошинської сільських рад, районна рада вирішила:

 

         1.Передати  безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність сільських та  селищних рад  району майно згідно з додатком до цього рішення (додається).

         2. Балансоутримувачу майна, Ковельському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді, провести  прийом-передачу майна в установленому законом порядку та у місячний термін надати акти приймання-передачі на затвердження голові районної ради.

         3. Ковельській РДА внести зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району, затвердженого  рішенням районної ради від 06 квітня 2012 року №16/3.

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

Голова районної ради                                                                            А.Броїло

Поремчук 51 906          

ДолученняРозмір
Додаток265.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»