План роботи Ковельської районної ради на 2016 рік

                                                                                         

                              Додаток

                                                                                        до рішенням районної ради

                                                                             від 25 грудня   2015 року №2/36

 

                                                                                   

ПЛАН

роботи Ковельської  районної ради

                                     на 2016 рік

 

І. Розгляд питань на пленарних засіданнях районної ради

                                             

                                                                 І півріччя

 1. Про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік.

Готують: управління фінансів Ковельської райдержадміністрації; постійна комісія з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад  сіл,  селищ району.

 1. Про хід виконання  районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» у 2015 році,  затвердженої  рішенням районної ради від 21.02.2007 року №9/6.

Готують:  відділ економічного розвитку і торгівлі Ковельської райдержадміністрації; постійна           комісія з питань  житлово – комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, торговельного та побутового обслуговування, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.

 1. Про внесення з мін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2016 рік, затвердженого рішенням районної ради від 04.12.2015 року №1/10.

Готують: відділ культури Ковельської райдержадміністрації; постійна комісія з питань житлово – комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, торговельного та побутового обслуговування, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.  .

 1. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району у 2015 році.

Готують: Ковельська районна державна адміністрація; постійні комісії Ковельської районної ради.

 1. Про роботу сектору дільничних інспекторів міліції Ковельського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області  щодо  профілактики протиправних діянь в населених пунктах району.

Готують: Ковельський  відділ поліції Головного управління національної поліції у Волинській області; постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи.

 1. Про хід виконання Програми зайнятості населення Ковельського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 26.04.2015 року №24/8.

 Готують: управління соціального захисту населення, міськрайонний центр зайнятості;  постійна комісія з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.

 1. Про хід  виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Ковельському районі на 2015 – 2016  роки, затвердженої рішенням  районної ради від 08.04.2015 року №44/26.

Готують:  відділ економічного розвитку і торгівлі Ковельської райдержадміністрації; постійна           комісія з питань  житлово – комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, торговельного та побутового обслуговування, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.

 1. Про інформацію Ковельського міжрайонного прокурора «Про стан законності та заходи щодо її зміцнення за 2015 рік».

Готують: Ковельська міжрайонна прокуратура; постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи.

 1. Про хід виконання Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015 – 2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.11.2014 року №39/14.

Готують: управління соціального захисту населення Ковельської райдержадміністрації;  постійна комісія з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.

 1. Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин, використання  та охорони  земель у Ковельському районі на 2013 – 2017 роки, затвердженої рішенням  районної ради від 09.07.2013 рік №25/4.

Готують: управління Держземагентства у Ковельському районі; постійна комісія з питань  регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу та лісового господарства, екології, ефективного використання природних ресурсів, розвитку туризму та рекреації.

 1. Про стан і  перспективи розвитку лісового господарства та лісопереробної  галузі району.

Готують: ДП «Ковельське лісове господарство» Ковельське СЛАТ «ТУР»; постійна комісія з питань  регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу та лісового господарства, екології, ефективного використання природних ресурсів, розвитку туризму та рекреації.

 

                                                              ІІ півріччя

1.Про делегування повноважень Ковельській міській раді на 2017 рік.

Готують:  управління фінансів Ковельської райдержадміністрації; постійна комісія з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад  сіл. селищ району.

2. Про здійснення в 2017 році делегованих Ковельською міською радою повноважень.

Готують:  управління фінансів  Ковельської райдержадміністрації; постійна комісія з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад  сіл, селищ району.

3. Про делегування повноважень Ковельській міській раді на 2017 рік по обслуговуванню  дітей Ковельського району в міській школі мистецтв та дитячій художній школі.

Готують:  управління фінансів  Ковельської райдержадміністрації; постійна комісія з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад  сіл,  селищ району.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 11.12.2008 року №24/10 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району».

Готують: робоча група; постійна комісія з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад  сіл, селищ району; постійна комісія з питань житлово – комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, торговельного та побутового обслуговування, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.

5. Про інформацію щодо проведення комплексу весняно – польових робіт у 2016 році.

Готують: управління агропромислового розвитку Ковельської райдержадміністрації; постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу та лісового господарства, екології, ефективного використання природних ресурсів, розвитку туризму та рекреації.

6. Про роботу Ковельського Центру первинної медико – санітарної допомоги у  2015  році  та використання бюджетних коштів Ковельським МТМО у  2015 році.

Готують: Ковельське МТМО, постійна комісія з  питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту; постійна комісія  з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

7. Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Ковельському районі на 2013 – 2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.12.2012 року №22/10.

Готують:  відділ житлово – комунального господарства, будівництва, розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту Ковельської райдержадміністрації; постійна комісія з питань  житлово – комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, торговельного та побутового обслуговування, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.

8. Про стан утримання доріг в Ковельському районі.

Готують:  Філія  «Ковельський автодор» ДП «Волинський облавтодор»; філія «Ковельська ДЕД» ДП «Волинський облавтодор»;  постійна комісія з питань  житлово – комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, торговельного та побутового обслуговування, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.

 

ІІ Питання  для розгляду постійними комісіями.

 

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад  сіл і селищ району:

 1. Про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 11.12.2008 року №24/10 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району».
 3. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району у 2015 році.
 4. Про делегування повноважень Ковельській міській раді на 2017 рік.
 5. Про здійснення в 2017 році делегованих Ковельською міською радою повноважень.
 6. Про делегування повноважень Ковельській міській раді на 2017 рік по обслуговуванню  дітей Ковельського району в міській школі мистецтв та дитячій художній школі.
 7. Про роботу Ковельського Центру первинної медико – санітарної допомоги у  2015  році  та використання бюджетних коштів Ковельським МТМО у  2015 році.

 

Постійна комісія з питань  житлово – комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, торговельного та побутового обслуговування, інвестиційної діяльності та регуляторної політики:

 1. Про хід виконання  районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» у 2015 році,  затвердженої  рішенням районної ради від 21.02.2007 року №9/6.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 11.12.2008 року №24/10 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району».
 3. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району у 2015 році.
 4. Про хід  виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Ковельському районі на 2015 – 2016  роки, затвердженої рішенням  районної ради від 08.04.2015 року №44/26.
 5. Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Ковельському районі на 2013 – 2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.12.2012 року №22/10.
 6. Про стан утримання доріг в Ковельському районі.

 

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи:

 1. Про роботу сектору дільничних інспекторів міліції Ковельського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області  щодо  профілактики протиправних діянь в населених пунктах району.
 2. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району у 2015 році.
 3. Про інформацію Ковельського міжрайонного прокурора «Про стан законності та заходи щодо її зміцнення за 2015 рік».

 

Постійна комісія з  питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту:

 1. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району у 2015 році.
 2. Про роботу Ковельського Центру первинної медико – санітарної допомоги у  2015  році  та використання бюджетних коштів Ковельським МТМО у  2015 році.
 3. Про хід виконання Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015 – 2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.11.2014 року №39/14.

 

Постійна комісія з питань  регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу та лісового господарства, екології, ефективного використання природних ресурсів, розвитку туризму та рекреації:

 1. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району у 2015 році.
 2. Про інформацію щодо проведення комплексу весняно – польових робіт у 2016 році.
 3. Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин, використання  та охорони  земель у Ковельському районі на 2013 – 2017 роки, затвердженої рішенням  районної ради від 09.07.2013 рік №25/4.
 4. Про стан та перспективи розвитку лісового господарства та лісопереробної  галузі району.

 

ІІІ. Питання пов’язані з депутатською діяльністю, виконанням депутатських повноважень:

 1. Організація і проведення “Єдиного дня депутата у виборчих округах”

Третій четвер кожного місяця.

Керівництво районної ради, голови постійних комісій районної ради, виконавчий апарат районної ради.

 

а) Проведення «Єдиного дня депутата у виборчих округах»

 

Назва ради

Місяць проведення

Голобська

Січень

Люблинецька

Лютий

Велицька

Березень

Дубівська

Квітень

Зеленська

Травень

Колодяжненська

Червень

Любитівська

Липень

Облапська

Серпень

Радошинська

Вересень

Скулинська

Жовтень

Тойкутська

Листопад

Уховецька

Грудень

 

б) графік прийому громадян за місцем проживання головою районної ради

 

Назва ради

Місяць проведення

Білашівська

Січень

Білинська

Лютий

Городищенська

Березень

Дрозднівська

Квітень

Доротищенська

Травень

Козлиничівська

Червень

Мощенська

Липень

Пісочненська

Серпень

Поворська

Вересень

Ситовичівська

Жовтень

Старокошарівська

Листопад

Голобська

Грудень

 

 1. Узагальнення пропозицій і зауважень виборців, висловлених під час проведення “Єдиного дня депутата у виборчих округах”, доведення їх до виконавців для реалізації та інформування депутатів про вжиті заходи.

Щомісячно.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради, голови постійних комісій районної ради, виконавчий апарат районної ради.

 1. Доведення до виконавців пропозицій і зауважень депутатів, висловлених на сесіях районної ради, інформування депутатів про вжиті заходи щодо їх реалізації.

Постійно, не пізніше як через 10 днів після проведення сесії   районної ради.

Виконавчий апарат районної ради.

 1. Організація та проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями. Узагальнення пропозицій і зауважень виборців, розробка заходів щодо їх реалізації (на підставі інформацій депутатів).

          Згідно рішення районної ради.

Керівництво районної ради, голови постійних комісій районної ради, виконавчий апарат районної ради.

 1. Проведення загальних зборів депутатів - Дня депутата в районній раді:

Постійно, протягом 10 днів до проведення пленарного засідання ради.

Виконавчий апарат районної ради

1) з метою опрацювання проектів рішень та матеріалів до них, що вносяться на розгляд пленарних засідань ради за 10 днів до проведення засідання.

Виконавчий апарат районної ради

2) за тематикою:

«Децентралізація влади і реформа місцевого самоврядування»

ІІ квартал 2016 року.

 

ІV. Питання щодо реалізації Угоди між районною та селищними і сільськими радами:

 1. Збезпечення проведення прийому громадян у виборчих округах депутатами районної ради  (за визначеним графіком).

Постійно протягом 2016 року.

Керівництво районної ради, виконавчий апарат районної ради.

 1. Надання практичної та методичної допомоги місцевим радам в організації роботи ради.

Постійно протягом 2016 року.

Керівництво районної ради, голови постійних комісій районної ради, виконавчий апарат районної ради.

 1. Проведення районних нарад-семінарів з селищними, сільськими головами та секретарями місцевих рад.

Постійно протягом 2016 року.

Керівництво районної ради, голови постійних комісій районної ради, виконавчий апарат районної ради .

 1. Організація навчання посадових осіб місцевого самоврядування району.

Протягом 2016 року згідно плану навчання.

Керівництво районної ради, Волинський обласний Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, виконавчий апарат районної ради.

 

V. Організаційні заходи районної ради, президії, постійних комісій, виконавчого апарату районної ради:

 1. Підготовка і проведення пленарних засідань районної ради, засідань президії, постійних комісій районної ради.
 2. Підготовка і проведення засідань Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.
 3. Робота із депутатськими запитами. Узагальнення пропозицій і зауважень депутатів, висловлених на сесіях районної ради, доведення їх до виконавців для вжиття заходів щодо реалізації та інформування депутатів про вжитті заходи.
 4. Підготовка і проведення в районі Єдиного дня депутата.
 5. Узагальнення пропозицій і зауважень, висловлених під час проведення Єдиного дня депутата, доведення їх до виконавців для реалізації та інформування про вжиті заходи.
 6. Організація підготовки до проведення «Депутатського тижня», під час якого звітуватимуть депутати районної ради перед виборцями. Збір та узагальнення інформації депутатів, пропозицій та зауважень виборців, що надходять за результатами проведення Депутатського тижня.
 7. Організація підготовки і проведення в районній раді нарад, «круглих столів», ділових зустрічей за участю депутатів районної ради, голів постійних комісій, керівників фракцій та депутатських груп районної ради, керівників органів місцевого самоврядування району.
 8. Висвітлення на офіційному веб-порталі районної ради діяльності районної ради, постійних комісій і депутатських груп і фракцій, оприлюднення проектів рішень, рішень районної ради, розпоряджень голови районної ради, а також планів, програм, заходів, інших документів та матеріалів.
 9. Розгляд, за дорученням керівництва районної ради, звернень громадян з питань роботи органів місцевого самоврядування.
 10. Вивчення та узагальнення питань, які порушуються у зверненнях громадян, під час проведення виїзних прийомів громадян, для прийняття відповідних рішень.
 11. Участь у підготовці та проведенні навчання депутатів районної ради та посадових осіб органів місцевого самоврядування (за окремим планом).
 12. Проведення заходів щодо удосконалення форм і методів організаційного, правового, інформаційного, аналітичного забезпечення діяльності районної ради, її органів, депутатів.
 13. Вивчення і узагальнення позитивного досвіду організаційної та управлінської діяльності органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб органів місцевого самоврядування (за окремим планом).
 14. Забезпечення відкритості і прозорості у діяльності районної ради та її органів. Взаємодія з редакцією  міськрайонної газети «Вісті Ковельщини»  з питань висвітлення діяльності керівництва та депутатів районної ради в сесійний та міжсесійний період.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»