Депутати районної ради

Абрамчук Іван Михайлович

Абрамчук Іван Михайлович

Фракція «Радикальна партія Олега Ляшка»

Андросюк Володимир Тимофійович

Андросюк Володимир Тимофійович

Фракція ВО "Батьківщина"

Броїло Андрій Петрович

Броїло Андрій Петрович

Фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Вишневський Федір Олексійович

Вишневський Федір Олексійович

Фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Волошук Святослав Сергійович

Волошук Святослав Сергійович

Фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Зінчук Тетяна Василівна

Зінчук Тетяна Василівна

Фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Кондратюк Сергій Петрович

Кондратюк Сергій Петрович

Фракція ВО "Батьківщина"

Корнієвський Георгій Олександрович

Корнієвський Георгій Олександрович

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ «УКРОП»

Корнійчук Анатолій Авакумович

Корнійчук Анатолій Авакумович

Фракція ВО "Батьківщина"

Кудацький Микола Володимирович

Кудацький Микола Володимирович

Фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Лисковець Наталія Василівна

Лисковець Наталія Василівна

Фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Матвіюк Дмитро Юрійович

Матвіюк Дмитро Юрійович

«Всеукраїнське об'єднання «Свобода»

Мигуля  Андрій Дмитрович

Мигуля Андрій Дмитрович

«Аграрної партії України»

Миронюк Валерій Юхимович

Миронюк Валерій Юхимович

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ «УКРОП»

Мичко Василь Андрійович

Мичко Василь Андрійович

Фракція ВО "Батьківщина"

Об'єдкова Валентина Миколаївна

Об'єдкова Валентина Миколаївна

Фракція ВО "Батьківщина"

Оксенюк В'ячеслав Федорович

Оксенюк В'ячеслав Федорович

Фракція ВО "Батьківщина"

Олексюк  Василь  Іванович

Олексюк Василь Іванович

Фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Оніжук Тарас Євгенійович

Оніжук Тарас Євгенійович

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ «УКРОП»

Оришкевич Олена Миколаївна

Оришкевич Олена Миколаївна

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ «УКРОП»

Пасенковський Олександр Сергійович

Пасенковський Олександр Сергійович

Фракція «Радикальна партія Олега Ляшка»

Рудюк Григорій Петрович

Рудюк Григорій Петрович

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ «УКРОП»

Сидорук Вячеслав Володимирович

Сидорук Вячеслав Володимирович

Фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Сидорчук Віктор Олегович

Сидорчук Віктор Олегович

Фракція «Радикальна партія Олега Ляшка»

Сорока Іван Миколайович

Сорока Іван Миколайович

«Всеукраїнське об'єднання «Свобода»

Степанюк Аркадій Михайлович

Степанюк Аркадій Михайлович

Фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Титомир Олександр Михайлович

Титомир Олександр Михайлович

Фракція ВО "Батьківщина"

Хомік Володимир Миколайович

Хомік Володимир Миколайович

«Аграрної партії України»

Хороших  Юрій Васильович

Хороших Юрій Васильович

«Аграрної партії України»

Чепенюк Ольга Іванівна

Чепенюк Ольга Іванівна

«Аграрної партії України»

Чуль Микола Якович

Чуль Микола Якович

Фракція «Радикальна партія Олега Ляшка»

Шайнюк Наталія Володимирівна

Шайнюк Наталія Володимирівна

«Всеукраїнське об'єднання «Свобода»

Шворак В'ячеслав Петрович

Шворак В'ячеслав Петрович

Фракція «Радикальна партія Олега Ляшка»

Шкоропад Олег Петрович

Шкоропад Олег Петрович

«Аграрної партії України»

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»