Про звіт постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА       

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                           

 

РІШЕННЯ

 

 

 

від 27 червня 2019 року № 25/10

             м. Ковель      

           

Про звіт постійної комісії з питань бюджету,

фінансів, контролю за використанням майна

спільної власності територіальних громад сіл,

селищ району

 

 

 

   Відповідно до пункту 8 частини 1 статті  43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши і обговоривши звіт постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району про роботу за період з травня 2018 року по червень 2019 року, районна рада вирішила :

 

  1. Вищевказану інформацію взяти до відома.
  2. Доручити постійній комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району сформувати та подати на затвердження районної ради перелік майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району яке може бути відчужене відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію» у 2019-2020 роках.
  3.  Доручити постійній комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району проаналізувати роботу бюджетоутворюючих підприємств району, зокрема  роботу ВП «Радошинський піщаний кар’єр» ДТГО «Львівська залізниця».

 

 

Голова районної ради                                                                   А. П. Броїло

Степанюк 514 61

ДолученняРозмір
zvit_byudzhetna_komisiya.doc41 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»