Про звернення Ковельської районної ради Волинської області до т.в.о. голови Волинської обласної державної адміністрації , начальника служби автомобільних доріг Волинської області, щодо належної підготовки дорожніх організацій, що обслуговують автомоб

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА  РАДА

 ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від 26 вересня 2019 року №26/15.2

            м. Ковель

 

             

 

 

Про звернення Ковельської районної

ради Волинської області до т.в.о. голови

Волинської обласної державної адміністрації ,

начальника служби автомобільних доріг Волинської області,

щодо належної підготовки дорожніх організацій, що обслуговують

автомобільні дороги загального користування в межах Ковельського

району до роботи в осінньо-зимовий період.

 

 

 

        Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

вирішила:

 

        1. Схвалити Звернення Ковельської районної ради Волинської області  до т.в.о. голови Волинської обласної державної адміністрації,  начальника служби  автомобільних доріг Волинської області, щодо належної підготовки дорожніх організацій, що обслуговують автомобільні дороги загального користування в межах Ковельського району до роботи в осінньо-зимовий період. (додається).

        2. Направити вищевказане Звернення до Волинської обласної державної адміністрації та Служби  автомобільних доріг Волинської області.

        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань сільського господарства , економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

 

 

Голова районної ради                                                            Андрій БРОЇЛО 

Олександр Пасенковський 51461

 

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

Ковельської  районної ради Волинської області до  т.в.о. голови

Волинської обласної державної адміністрації, начальника служби автомобільних доріг Волинської області, щодо належної підготовки дорожніх організацій, що обслуговують автомобільні дороги загального користування в межах Ковельського району до роботи в осінньо-зимовий період.

      

На території  Ковельського району пролягає 517,4 км автомобільних доріг загального користування (143,2 км доріг державного значення та  374,2 км доріг місцевого значення). Дороги державного значення є власністю Служби автомобільних доріг у Волинській області, а місцевого значення - з 01.01.2018 року передані на баланс департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Дорожну інфраструктуру району обслуговують дві філії державного підприємства «Волинський облавтодор»: «Ковельський автодор» та «Ковельська дорожньо-експлуатаційна дільниця».

Філія «Ковельський автодор» обслуговує 415,3 км доріг загального користування , розташованих на території Ковельського району, з них 41,1 км територіальної дороги Т-03-11  /Р-14/ - Седлище – Камінь-Каширскький – Ковель - /М-19/ - Колодяжне – Локачі - /Н-17/ та 374,2 км доріг місцевого значення (автомобільні дороги, що з'єднують адміністративний центр району з адміністративними центрами сільських населених пунктів у межах району та  населені пункти між собою, в тому числі, центральні вулиці населених пунктів, якими проходять дороги між населеними пунктами).

Філія «Ковельська дорожньо-експлуатаційна дільниця» має на обслуговуючому балансі дороги державного значення, протяжність яких в межах Ковельського району становить 90,6 км.  Це автодороги міжнародного значення М-07 «Київ-Ковель-Ягодин» та  М-19 «Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече».

Для забезпечення  зимового утримання доріг загального користування на території Ковельського району по філії «Ковельський  автодор»  ДП «Волинський облавтодор», яка обслуговує дороги місцевого значення та державну дорогу Т-03-11 в напрямках Камінь-Каширський – Ковель, Любитів – Білашів, необхідно заготовити 70 тонн технічної солі та 2000 тонн ґрунту піщаного для приготування протиожеледної суміші.

По філії «Ковельська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Волинський облавтодор», для обслуговування доріг державного значення на території Ковельського району  необхідно заготовити 209 тонн солі технічної обробленої та 110 тонн солі технічної необробленої, а також заготовити 1000 тонн ґрунту піщаного, з яких будуть приготовані 10%-ва та 20%-ва протиожеледні суміші.

За інформацією наданою дорожніми організаціями «Ковельський автодор» та «Ковельська дорожньо-експлуатаційна дільниця»  станом на сьогодні заготівля піску та солі цими підприємствами не  здійснювалась.

На сьогоднішній день в Ковельському районі склалась критична ситуація з заготівлею піщаного ґрунту,  адже на території району немає жодного піщаного кар’єру відведеного для цих підприємств для забезпечення потреб дорожніх організацій .

Враховуючи вищевикладене, з метою належної підготовки дорожньої інфраструктури до осінньо-зимового періоду, просимо вжити заходів щодо забезпечення дорожніх організацій Ковельського району необхідними матеріалами  та вирішити питання щодо продовження договору оренди піщаного кар’єру в районі села Старі Кошари Ковельського району для забезпечення потреб дорожніх організацій, що обслуговують дороги загального користування на території Ковельського району.

 

 

 

 

                                                                                                   СХВАЛЕНО

                                                                                               рішенням районної ради

                                                                                       26 вересня 2019  року № 26/15.2

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»