Про затвердження порядків використання коштів районного бюджету на виконання заходів Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2019-2022 роки

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

від 13 грудня 2018 року №23/12

                м. Ковель

 

Про затвердження порядків

використання коштів районного

бюджету на виконання

заходів Програми соціального захисту

населення Ковельського району

на 2019-2022 роки

 

         Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 20, 91 Бюджетного кодексу України,              статті 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» районна рада вирішила:

 

         1. Затвердити порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, інших виняткових випадках та іншим категоріям громадян (додається).

         2. Затвердити порядок використання коштів районного бюджету на надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів та особам з інвалідністю (додається).

          3. Затвердити порядок використання коштів районного бюджету на виконання заходів Програми в частині надання  матеріальної допомоги мешканцям Ковельського району за зверненнями до депутатів районної ради (додається).

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і  спорту та з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

 

Голова районної ради                                                                         А. П. Броїло

 

Давидович 52 410

 

 

ДолученняРозмір
ПОРЯДКИ76 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»