Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня

 

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від 27  вересня  2013 року №26/17

          м. Ковель     

Про затвердження переліку
закладів культури базової мережі

районного рівня

 

 

      Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 22, 23, 24 Закону України "Про культуру", на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №984 " Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури", з метою підготовки переліку закладів культури районного рівня для включення їх в базову мережу Міністерства культури України та забезпечення реалізації і захисту конституційних прав громадян у сфері культури, районна рада вирішила:

 1. Затвердити перелік закладів культури базової мережі районного рівня, що додається.

2. Відділу культури Ковельської районної державної адміністрації забезпечити утримання закладів культури базової мережі районного рівня.

3. В разі ліквідації, реорганізації або створення нових закладів культури відповідні зміни до базової мережі закладів культури вносяться рішенням сесії  Ковельської районної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з  питань духовності, освіти, науки, культури та туризму, релігій, засобів масової інформації, зв’язків з  політичними партіями та громадськими організаціями.

 

 

 

 Заступник голови районної ради                                                                    Г. Коляда

 

 Матяшук 71 721

ДолученняРозмір
Перелік123 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»