Про внесення змін в рішення районної ради від 14.05.2010 р. №36/4 «Про встановлення розмірів плати за послуги, що надаються в закладах культури, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району»

 

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
РІШЕННЯ

 

 

від  07 липня 2011 р. № 8/5  
м. Ковель


 
Про внесення змін в рішення районної ради від 14.05.2010 р. №36/4 «Про встановлення розмірів плати за послуги, що надаються в закладах культури, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району»
 
           Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 9, 31-36 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» районна рада в и р і ш и л а :
1. Пункт 1 рішення районної ради від 14.05.2010р. №36/4 «Про встановлення розмірів плати за послуги, що надаються в закладах культури, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району» викласти в такій редакції:
«З метою приведення до економічно обґрунтованого рівня цін і тарифів          на послуги, що надаються в закладах культури
з 11 липня 2011 року встановити ціни та тарифи на послуги, що надаються Ковельською централізованою бібліотечною системою і районним будинком культури та дирекцією кіномережі, згідно з додатками №1, №2 (Додаються);
з 1 вересня 2011 року встановити розмір плати за навчання в школах естетичного виховання, згідно з додатком №3 (Додається).»
2. Сільським, селищним головам подавати відділу культури і туризму Ковельської райдержадміністраціїщомісячно до 5 числа місяця наступного за звітним інформацію про відповідність цін оренди майна та плати за послуги, що надаються в закладах культури сіл, селищ району, рекомендованими відділом культури цінам оренди майна та розмірами плати за ці послуги.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району і комісію з питань розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту, інвестиційної та інтеграційної діяльності, зовнішньоекономічних зв’язків.
 
Голова районної ради                                                                  П.Г. Якубук
 
Матяшук 71 721

 

ДолученняРозмір
85.jpg280.63 КБ
dodatok_1.doc95.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»