Про використання революційного прапора ОУН на території Ковельського району

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА 

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від 22 лютого  2018 року №19/41

                м. Ковель

 

Про використання революційного прапора ОУН на території Ковельського району

 

 

 

Розуміючи істинну ідеологію червоно-чорного стяга – прапора країни, яка охоплена боротьбою; з нагоди 75-річчя створення УПА та 90 річчя від дня створення ОУН; керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Ковельська районна рада вирішила:

  1. Рекомендувати підняття біля адміністративного будинку Ковельської районної  ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, державні підприємства, установи та організації революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, згідно з додатком.
  2. На знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань революційний прапор ОУН піднімається в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.
  3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Ковельського району вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у дні, затверджені в додатку до цього рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи

 

Голова ради                                                                А. П. Броїло

Матвіюк  066 913 1779

ДолученняРозмір
Додаток42 КБ
Пояснювальна30 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»