Про скликання вісімнадцятої сесії Ковельської районної ради сьомого скликання

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 27.11.2017 року №75

              м. Ковель

 

Про скликання вісімнадцятої

сесії Ковельської районної

ради сьомого скликання

 

Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» НАКАЗУЮ :

 

1. Скликати вісімнадцяту сесію Ковельської районної ради сьомого скликання 15 грудня 2017 року о 10.00 годині, на розгляд якої внести питання :

 1. Про звіт голови Ковельської  районної ради А.П. Броїла про роботу за період з листопада 2016 року по грудень 2017 року.
 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №10/10 «Про районний бюджет на 2017 рік».
 3. Про районний бюджет на 2018 рік.
 4. Про звіт постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної культури і спорту.
 5. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.11.2015 року №1/8 «Про утворення постійних комісій Ковельської районної ради сьомого скликання».
 6. Про звіт відділу освіти Ковельської райдержадміністрації щодо використання бюджетних коштів в 2017 році і підготовку закладів освіти до роботи в зимовий період.
 7. Інформація Управління ДМС у Волинській області щодо стану забезпечення та виготовлення паспортів громадян України та документів для виїзду за кордон жителів Ковельського району.
 8. Інформація лісогосподарських підприємств про стан забезпечення населення Ковельського району лісопродукцією (дровами) на опалювальний сезон 2017-2018 роки.
 9. Про Районну комплексну програму з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року.
 10. Про Програму висвітлення діяльності органів державної влади в місцевих засобах масової інформації на 2018-2020 роки.
 11. Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виконання заходів Програми висвітлення діяльності органів державної влади в місцевих засобах масової інформації на 2018-2020 роки.
 12. Про затвердження Порядку надання і використання коштів районного бюджету на реалізацію районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки.
 13. Про внесення доповнень до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 06.04.2012 року №16/3.
 14. Про  надання згоди  на передачу комплексної  трансформаторної підстанції  з  балансу відділу  освіти Ковельської райдержадміністрації на баланс  Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго».
 15. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Колодяжненської сільської ради.
 16. Про безоплатну передачу майна центру позашкільної освіти Ковельського району із балансу відділу освіти Ковельської райдержадміністрації у власність Колодяжненської сільської ради.
 17. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Голобської селищної ради.
 18. Про внесення змін до рішення районної ради від 27 вересня 2013 року №26/17 «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня».
 19. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність сільських та селищних рад.
 20. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району з балансу на баланс  районних установ.
 1. Про внесення змін до Районної програми підтримки органів виконавчої влади у Ковельському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 липня 2016 року №7/20, зі змінами.
 2. Про надання згоди на зміну функціонального призначення приміщення.
 3. Про структуру та чисельність виконавчого апарату Ковельської районної ради на 2018 рік.  
 4. Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району на правах оперативного управління.
 5. Про закріплення майна спільної власності на правах господарського відання.
 6. Про внесення змін до Регламенту Ковельської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 25.12.2015 року №2/10.
 7. Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.
 8. Про делегування представників від Ковельської районної ради для роботи в складі Госпітальної ради Ковельського госпітального округу.
 9. Про затвердження передавального акту.
 10. Про План роботи Ковельської районної ради на 2018 рік.
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 12. Різне. 

 

2. На сесію запросити депутатів обласної ради, обраних від району, голову, першого заступника голови районної державної адміністрації, начальників управлінь, відділів, секторів та служб районної державної адміністрації, керівників  територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, селищних, сільських голів, лідерів партійних та громадських організацій, представників місцевих засобів масової інформації.

 

3. Сесію провести в читальному залі  центральної районної бібліотеки.

 

Голова районної ради                                                                                 А. Броїло

Літвінчук  514 61

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»