Про скликання сімнадцятої сесії Ковельської районної ради сьомого скликання

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

 

від 02.10.2017 року №63

             м. Ковель

 

Про скликання сімнадцятої

сесії Ковельської районної

ради сьомого скликання

 

Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» НАКАЗУЮ :

 

1. Скликати сімнадцяту сесію Ковельської районної ради сьомого скликання 20 жовтня 2017 року о 10.00 годині, на розгляд якої внести питання :

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.11.2015 року №1/8 (із змінами) «Про утворення постійних комісій Ковельської районної ради сьомого скликання».

2. Інформація про результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території Ковельського району у I півріччі 2017 року.

3.Інформація відділу культури Ковельської райдержадміністрації щодо використання бюджетних коштів виділених на галузь у 2017 році і підготовку закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №10/10 «Про районний бюджет на 2017 рік».

5.Про реорганізацію комунального підприємства «Архітектурне бюро Ковельського району» шляхом приєднання до комунального підприємства «Ковельрайкомунсервіс».

6. Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Ковельського району».

7. Про надання згоди на перевезення дітей дошкільного віку до НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗОШ I ступеня» с.Воля Любитівська шкільним автобусом ЗОШ I-III ст. с. Любитів.

8. Про внесення змін до рішень районної ради з питань регулювання земельних відносин.

9. Про затвердження технічних документацій з нормативно-грошових оцінок земельних ділянок площею 3, 3921 га та 35,0581 га що розташовані на території Радошинської сільської ради.

10.Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району частини приміщення із комунальної власності міста Ковеля.

11.Про надання згоди на безоплатну передачу частини приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність міста Ковеля.   

12. Різне.

12.1. Про підтримку Звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканності народних депутатів України.

12.2. Про Звернення Ковельської районної ради до Верховної Ради України,  Президента України та Кабінету Міністрів України щодо антиукраїнських дій Саакашвілі. 

 

2. На сесію запросити депутатів обласної ради, обраних від району, голову, першого заступника голови районної державної адміністрації, начальників управлінь, відділів, секторів та служб районної державної адміністрації, керівників  територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, селищних, сільських голів, лідерів партійних та громадських організацій, представників місцевих засобів масової інформації.

3. Сесію провести в читальному залі  центральної районної бібліотеки.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                                 А. Броїло

 

Літвінчук  514 61

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»