Про скликання двадцятої сесії Ковельської районної ради сьомого скликання

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

 

від 07.05.2018 року №22

           м. Ковель

 

Про скликання двадцятої

сесії Ковельської районної

ради сьомого скликання

 

Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» НАКАЗУЮ :

1. Скликати двадцяту сесію Ковельської районної ради сьомого скликання 24 травня 2018 року о 10.00 годині, на розгляд якої внести питання :

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».

2. Про внесення змін до списку присяжних Ковельського міськрайонного суду затвердженого рішенням районної ради від 23 лютого 2017 року №11/12.

3. Про внесення змін до Програми організації та проведення  на території району заходів приписки, призову юнаків на військову службу,  мобілізаційної підготовки, мобілізації і матеріально-технічного забезпечення військової частини  А1547, загонів територіальної оборони, інших військових формувань, утворених відповідно до чинного законодавства, військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, добровольців в Ковельському районі, затвердженої рішенням районної ради від 25.12.2015 року №2/29.

4. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету.

5. Про затвердження технічних документацій  з нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок. 

6. Про передачу  майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність сільських, селищних рад.

7. Звіт про виконання Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель у Ковельському районі на 2013 – 2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 09.07.2013 року №25/4.

8. Звіт постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району про роботу за 2017 рік.

9. Про призначення директора КП «КОВЕЛЬРАЙКОМУНСЕРВІС» Ковельської районної ради Волинської області.

10. Про перетворення  Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання у комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання.

11. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

12. Про погодження кандидатури на посаду головного лікаря Центру ПМСД Ковельського МТМО.

13. Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, затвердженого рішенням районної ради від 06.04.2012 року №16/3.

14. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в оперативне управління та на баланс установ району.

15. Про розгляд відповіді на депутатський запит Корнійчука А.А.

16. Різне.

16.1.Про Звернення Ковельської районної ради Волинської області до Верховної Ради України та Президента України щодо прийняття нового Виборчого кодексу України.

16.2.Про підтримку Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо фінансування гарантованих державною пільг.

16.3. Про Звернення Ковельської районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

 

2. На сесію запросити депутатів обласної ради, обраних від району, голову, першого заступника голови районної державної адміністрації, начальників управлінь, відділів, секторів та служб районної державної адміністрації, керівників  територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, селищних, сільських голів, лідерів партійних та громадських організацій, представників місцевих засобів масової інформації.

3. Сесію провести в читальному залі  центральної районної бібліотеки.

Голова районної ради                                                                                 А. Броїло

Літвінчук  514 61

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»