Про скликання двадцять першої позачергової сесії Ковельської районної ради сьомого скликання

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 25.06.2018 року №34

          м. Ковель

 

Про скликання двадцять першої

позачергової сесії Ковельської

районної ради сьомого скликання

 

Відповідно до пункту 10 статті 46, статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  НАКАЗУЮ :

  1. Скликати двадцять першу позачергову сесію Ковельської районної ради сьомого скликання  27 червня 2018 року о 10.00 годині, на розгляд якої внести питання :
  1. Про внесення змін до Програми організації та проведення  на території району заходів приписки,призову юнаків на військову службу,   мобілізаційної підготовки, мобілізації і матеріально-технічного забезпечення військової частини А1547, загонів територіальної оборони, інших військових формувань, утворених відповідно до чинного законодавства, військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, добровольців в Ковельському районі затвердженої рішенням районної ради від 25.12.2015 року №2/29.
  2. Про внесення змін до Районної програми підтримки органів виконавчої влади у Ковельському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 липня 2016 року №7/20.
  3. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».
  4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Дрозднівської сільської ради.
  5. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  6.  Різне.

6.1. Про Звернення Ковельської районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо фінансування гарантованих державою пільг.

6.2. Про підтримку Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до народних депутатів України від Волинської області щодо внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт». 

2. На сесію запросити депутатів обласної ради, обраних від району, голову та заступників голови районної державної адміністрації, начальників управлінь, відділів, секторів та служб районної державної адміністрації, керівників  територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, селищних, сільських голів, лідерів партійних та громадських організацій, представників місцевих засобів масової інформації.

3. Сесію провести в читальному залі центральної районної бібліотеки.

 

 

Голова районної ради                                                                                   А. Броїло

Літвінчук 5 14 61

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»