Про скликання дев’ятнадцятої сесії Ковельської районної ради сьомого скликання

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 05.02.2018 року №5

         м. Ковель

 

Про скликання дев’ятнадцятої

сесії Ковельської районної

ради сьомого скликання

 

Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» НАКАЗУЮ :

 

1. Скликати дев’ятнадцяту сесію Ковельської районної ради сьомого скликання 22 лютого 2018 року о 10.00 годині, на розгляд якої внести питання :

 1. Звіт голови Ковельської райдержадміністрації про роботу  Ковельської районної державної  адміністрації, виконання делегованих Ковельською районною радою повноважень у 2017 році.
 2. Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.
 3. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території району за  2017 рік.
 4. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Ковельського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області на території району за  2017 рік.
 5. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 6. Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Ковельської райдержадміністрації  за період  з 01.01.2014р. по   01.09.2017 р.
 7. Звіт про виконання районної  цільової соціальної Програми реформування  системи закладів для дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2011 - 2017 роки.
 8. Звіт про виконання Програми зайнятості населення Ковельського району на період до 2017 року.
 9. Про продовження терміну дії Програми зайнятості населення Ковельського району на 2018-2020 роки.
 10. Звіт про виконання Програми «Дистанційне обслуговування місцевих бюджетів».
 11. Про продовження терміну дії Програми «Дистанційне обслуговування місцевих бюджетів» на 2018-2020 роки.
 12. Звіт про виконання Комплексної програми протидії корупційним та терористичним проявам у Ковельському районі на 2016-2017 роки.
 13. Про продовження терміну дії Комплексної програми протидії корупційним та терористичним проявам у Ковельському районі на 2018-2019 роки.
 14. Звіт про виконання Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2016 – 2017 роки. 
 15. Про продовження терміну дії Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 – 2019 роки. 
 16. Про затвердження Положення про конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти.
 17. Про внесення доповнень до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 06.04.2012 року №16/3.
 18.  Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району  у власність  Дубівської сільської   ради.
 19. Про надання згоди на передачу комплектної трансформаторної підстанції   із  балансу відділу  освіти Ковельської райдержадміністрації у  комунальну власність Білинської сільської ради. 
 20. Про прийняття майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району  з комунальної власності територіальної  громади міста Ковеля.
 21. Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності, що підлягають приватизації у 2018 році.
 22.  Про безоплатну передачу земельної ділянки, яка перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району,  у комунальну власність  Люблинецької селищної ради.
 23. Про передачу матеріальних цінностей.
 24. Звіт постійної комісії з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно-територіальної реформи.
 25.  Про визначення балансоутримувачів  об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.
 26. Про надання дозволу Ковельському МТМО на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
 27. Про погодження керівника КП «КОВЕЛЬРАЙКОМУНСЕРВІС».
 28.  Різне.
  1. Про Звернення Ковельської районної ради до Кабінету Міністрів України, народних депутатів України : С.Івахіва, І.Гузя, С.Мартиняка, І.Констанкевич, І.Лапіна щодо розробки та введення в дію нового ДСТУ взамін ГОСТу 5542-87 (Гази горючі природні для промислового та комунально-побутового призначення). 

 

2. На сесію запросити депутатів обласної ради, обраних від району, голову, першого заступника голови районної державної адміністрації, начальників управлінь, відділів, секторів та служб районної державної адміністрації, керівників  територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, селищних, сільських голів, лідерів партійних та громадських організацій, представників місцевих засобів масової інформації.

 

3. Сесію провести в читальному залі  центральної районної бібліотеки.

 

Голова районної ради                                                                                 А. Броїло

 

Літвінчук  514 61

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»