Про проведення у 2019 році змагань з волейболу «Кубок Кубіка»

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 18.01.2019 року №3

            м. Ковель

 

 

Про проведення у 2019 році

змагань з волейболу

«Кубок  Кубіка»

 

 

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Указу Президента України від 09.02.2016 року № 42/2016 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»»,   з метою залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом

НАКАЗУЮ

 

1. Провести  3 лютого  2019 року змагання з волейболу «Кубок Кубіка» серед депутатів і працівників виконавчих апаратів сільських, селищних рад (далі - змагання).

2. Затвердити Положення про змагання (додається).

3. Створити організаційний комітет з підготовки  та проведення  змагань (далі – організаційний комітет) у складі згідно з додатком 2.

4.  Доручити організаційному комітету здійснювати загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань відповідно до Положення.

5.  Рекомендувати головам ОТГ створити відповідні організаційні комітети на місцях і забезпечити участь збірних команд  у цьому заході.

6. Визначити місцем проведення Районних змагань спортивний зал ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Тойкут (за погодженням з головою Тойкутської сільської ради).              

7. Контроль за  виконання цього розпорядження покласти на заступника голови Ковельської районної ради О. Пасенковського.

 

 

Голова районної ради                                                                  А. Броїло

Ждань 53313

 

ДолученняРозмір
Положення 75 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»