Про проведення у 2019 році Районних змагань з волейболу серед депутатів всіх рівнів

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 18.01.2019 року №2

            м. Ковель

 

 

Про проведення у 2019 році

Районних змагань з волейболу

серед депутатів всіх рівнів

 

 

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Указу Президента України від 09.02.2016 року № 42/2016 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»»,   з метою залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом

НАКАЗУЮ

 

1. Провести  10 березня  2019 року Районні змагання з волейболу  серед депутатів і працівників виконавчих апаратів сільських, селищних рад (далі - Районні змагання).

2. Затвердити Положення про Районні змагання (додається).

3. Створити організаційний комітет з підготовки  та проведення  Районних змагань (далі – організаційний комітет) у складі згідно з додатком 2.

4.  Доручити організаційному комітету здійснювати загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань відповідно до Положення.

5.  Рекомендувати головам ОТГ створити відповідні організаційні комітети на місцях і забезпечити участь збірних команд  у цьому заході.

6. Визначити місцем проведення Районних змагань спортивний зал ОНЗ «Люблинецька ЗОШ I-III ст.» (за погодженням з головою Люблинецької  ОТГ).              

7. Контроль за  виконання цього розпорядження покласти на заступника голови Ковельської районної ради О. Пасенковського.

 

 

Голова районної ради                                                                  А. Броїло

Ждань 53313

 

 

ДолученняРозмір
Положення77.5 КБ

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»