Про прийняття майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району з комунальної власності Доротищенської сільської ради

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від 24 травня 2018 року №20/19

             м. Ковель      

 

Про прийняття майна до спільної власності

територіальних громад сіл, селищ району 

з комунальної  власності Доротищенської

сільської ради

 

         Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  рішення районної ради  від  06 квітня 2012  року №16/3 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», рішення районної ради від 11.12.2008 року № 24/10 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» (зі змінами), враховуючи рішення Доротищенської сільської ради від 15 лютого 2017 року №14/4 «Про передачу трьохфазного електролічильника з комунальної власності Доротищенської сільської ради до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», районна рада вирішила:

 

         1.Прийняти безоплатно до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району з комунальної власності Доротищенської сільської ради трьохфазний електролічильник 5х60А №13101807 який знаходиться в приміщенні за адресою Волинська область, Ковельський район, село Доротище, вулиця Шкільна, 2А.

         2. Балансоутримувачу, відділу освіти Ковельської РДА, провести  прийом-передачу майна в установленому законом порядку та у місячний термін надати акти приймання-передачі на затвердження голові районної ради.

         3. Ковельській РДА внести зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району, затвердженого  рішенням районної ради від 06 квітня 2012 року №16/3.

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

Голова районної ради                                                                   А. П. Броїло

        Клімчук  514 61

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»