Про передачу матеріальних цінностей

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА 

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від 22 лютого  2018 року №19/34

             м. Ковель      

Про передачу матеріальних цінностей

 

         Відповідно до пункту 27 частини 1 статті 43, частини 4,5 статті 60, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, району, затвердженого рішенням районної  ради від 11.12.2008 року № 24/10 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», враховуючи лист Колодяжненського сільського голови про передачу матеріальних  цінностей  районна рада вирішила:

 

         1. Дати дозвіл на передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ району з балансу Ковельського МТМО у комунальну власність Колодяжненської  сільської ради матеріальні цінності, а саме:

          - шифер – 260 листків.

         2. Доручити Колодяжненській сільській раді, Ковельському МТМО здійснити заходи щодо приймання – передачі вищезазначеного майна згідно з вимогами чинного законодавства і в місячний термін з дати ухвалення цього рішення, подати відповідні документи на затвердження голові районної ради.

         3. Управлінню регіонального розвитку Ковельської РДА внести  відповідні зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 06.04.2012 року №16/13.

         4. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних  громад сіл, селищ району.

 

Голова районної ради                                                                   А. П. Броїло

        Клімчук 51461

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»